ПЕРЕМОЖЦІ XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читцівімені Тараса Шевченка

Гран-прі
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка

1. Шленськовий Олександр Борисович (м. Вінниця)

«Мистецька надія»
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка

1. Мішина Марія учениця 1 класу СШ с. Вишеньки Бориспільського р-ну Київської області

Лауреати І ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці – діти»

1. Субцельний Олександр Володимирович (м. Хмельницький)

2. Феденко Ліза Михайлівна (Полтавська область)

Лауреати ІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці – діти»

1. Маєвський Віталій (м. Вінниця)

2. Радиш Ірина Миколаївна (Івано-Франківська область)

3. Ремезовський Іван Миколайович (м. Київ)

4. Рокита Антон Леонідович (м. Полтава)

5. Швиряєва Поліна Вікторівна (м. Київ)

6. Штербулова Марина

Лауреати ІІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці – діти»

1. Мазурчак Юлія Борисівна (Рівненська область)

2. Снігур Анна Ярославівна (м. Київ)

3. Сушко Юлія Володимирівна (Тернопільська область)

4. Томіленко Дмитро Євгенович (м. Корсунь – Шевченківський Черкаська область)

Дипломанти
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці – діти»

1. Герасимчук Ольга (м. Харків)

2. Горлишков Богдан Сергійович (м. Київ)

3. Довгій Олександра (м. Вінниця)

4. Дякова Марина Анатоліївна (Вінницька область)

5. Дяченко Віктор Вікторович (Миколаївська область)

6. Єрмакова Юлія Володимирівна (Донецька область)

7. Жилкіна Олександра Олегівна (АР Крим)

8. Касинець Мар’яна (Закарпатська область)

9. Кирницький Дмитро Віталійович (м. Вінниця)

10. Лиховоз Вікторія Анатоліївна (Сумська область)

11. Ліщук Степан Валерійович (Харківська область)

12. Маріянчук Олена (Миколаївська область)

13. Мачужак Анастасія Олександрівна (Миколаївська область)

14. Ніньовський Петро Мирославович (Івано-Франківська область)

15. Пукас Олена Олександрівна (Львівська область)

16. Свідерська Ярослава Володимирівна (м. Полтава)

17. Чорногуз Марина (м. Київ)

Лауреати І ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці з-за кордону»

1. Гобадзе Раул (Грузія)

Лауреати ІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці з-за кордону»

1. Ким Мунхюн (Корея)

Лауреати ІІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці з-за кордону»

1. Ашіров Мітхун (Туркменістан)

2. Лянь Сінь (Китай)

Лауреати І ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці – аматори»

1. Ганін Кирило Андрійович (Миколаївська область)

2. Колянківський Олег Володимирович (м. Чернівці)

Лауреати ІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці – аматори»

1. Мерзляк Володимир Степанович (Житомирська область)

2. Пєшкун Наталія Андріївна (м. Київ)

3. Тихонова Катерина Юріївна (Львівська область)

Лауреати ІІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці – аматори»

1. Атаманчук Мар’яна (Івано-Франківська область)

2. Машкарін Дмитро Олександрович (Київська область)

3. Свирид Іванна Євгенівна (Івано-Франківська область)

Дипломанти
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці – аматори»

1. Бабухіна Христина Миколаївна (Донецька область)

2. Бровар Валерія Сергіївна (Донецька область)

3. Івченко Олексій Олексійович (Черкаська область)

4. Науменко Віктор Михайлович (Черкаська область)

5. Пугачов Павло (Одеська область)

6. Станицький Євген Володимирович

7. Шліхта Людмила Миколаївна (Черкаська область)

Лауреати І ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці середніх навчальних закладів культури»

1. Линник Максим Олександрович (Дніпропетровська область)

Лауреати ІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці середніх навчальних закладів культури»

1. Андрійчук Діна Сергіївна (Житомирська область)

2. Петрушенко Василь Олександрович (Дніпропетровська область)

Лауреати ІІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці середніх навчальних закладів культури»

1. Мірошнічева Валентина Юріївна (Дніпропетровська область)

2. Войченко Ніна Анатоліївна (Дніпропетровська область)

3. Шульга Євгенія Миколаївна (Київська область)

4. Чернишенко Ірина Леонідівна (Київська область)

5. Волосовець Сергій Сергійович (Сумська область)

6. Піта Марина Василівна (Чернівецька область)

Дипломанти
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці середніх навчальних закладів культури»

1. Сімейко Марина Сергіївна (Донецька область)

2. Стоянчева Катерина Василівна (Запорізька область)

3. Шунтов Дмитро Іванович (Запорізька область)

4. Ульченко Олена Вікторівна (Запорізька область)

5. Леонтьєва Інна Дем’янівна (Миколаївська область)

6. Хмелюк Марія Миколаївна (Хмельницька область)

7. Глібкіна Ілона Омелянівна (Чернівецька область)

8. Данилюк Богдан Сергійович (Чернівецька область)

Лауреати І ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці вищих навчальних закладів культури»

Кошовник Катерина Леонідівна (Запорізька область)

Лауреати ІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці вищих навчальних закладів культури»

1. Кавулич Назарій Ігорович (Тернопільська область)

2. Миронова Анна Сергіївна (Запорізька область)

3. Тиха Анна Анатоліївна (м. Київ)

Лауреати ІІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці вищих навчальних закладів культури»

1. Захарко Олег (м. Київ)

2. Соболєв Андрій (м. Київ)

3. Семенькова Олена (Івано-Франківська область)

Дипломанти
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Виконавці вищих навчальних закладів культури»

1. Пивоварський Назарій Романович (Рівненська область)

2. Прокопчук Сергій Вікторович (Рівненська область)

3. Ліновицький Ігор Станіславович (Запорізька область)

4. Ярема Дмитро (Івано-Франківська область)

5. Тисяк Катерина (Івано-Франківська область)

Лауреати І ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Професійні виконавці»

1. Натанчук Людмила Петрівна (Волинська область)

Лауреати ІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Професійні виконавці»

1. Берна Антоніна Миколаївна (Чернівецька область)

Лауреати ІІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Професійні виконавці»

1. Кузьменко Олександр Григорович (Полтавська область)

Лауреати І ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Дитячі колективи»

Учні Колегіуму «Олімп» м. Києва, актори музичного театру юного актора «Fantasinew»

1. Жуман Юссеф

2. Невзоров Олександр

3. Чікалова Анастасія

Керівник: Погребняк Тетяна Михайлівна

Лауреати ІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Дитячі колективи»

Дует читців (Київська область)

1. Калініченко Олег Миколайович

2. Малежик Юлія Дмитрівна

учні 8 класу Обухівської ЗОШ № 5

Художній керівник: Кисельов Сергій Григорович

Лауреати ІІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Дитячі колективи»

Ансамбль читців дитячої театральної студії при Муніципальному театрі Бориспільської міської ради (Київська область)

1. Бевз Іван Петрович

2. Яцина Ігор Сергійович

3. Момот Андрій Віталійович

4. Годлевська Марина Юріївна

Художній керівник: Осипенко Наталія Аркадіївна, заслужений працівник культури України

Дует читців (м. Севастополь)

1. Тузов Євген Анатолійович

2. Балдига Лілія Олександрівна

Художній керівник: Демішева Світлана Григорівна, керівник музично-поетичного театру «Джерела»

Театр слова «Дарунок неба» с. Погорілово Жовтневого району (Миколаївська область)

Художній керівник: Смірнов Віктор

Лауреати ІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Колективи середніх навчальних закладів культури»

Дует читців (Донецька область)

1. Паляниця Володимир Олександрович

2. Ільченко Надія Василівна

студенти Донецького училища культури

Керівник: Коваленко Світлана Антонівна, викладач Донецького училища культури

Лауреати ІІІ ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Колективи середніх навчальних закладів культури»

Дует читців (Рівненська область)

1. Карач Ігор Михайлович

2. Палій Олександр Олександрович

студенти Дубенського коледжу культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

Художній керівник: Новосад Зоя Олександрівна, режисер народного аматорського театру

Лауреати І ступеня
заключного туру XХ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців
імені Тараса Шевченка в номінації
«Колективи вищих навчальних закладів культури»

Студенти ІІ курсу відділення театрального мистецтва Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ Т. Г. Шевченко «Катерина» (м. Київ)

Художній керівник: Ільїна Ніна Олександрівна, професор, директор Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ, завідувач кафедри театрального мистецтва, заслужена артистка України. Хореографія і музичне оформлення Дячок Світлани Григорівни