Варіанти конструкцій басейнів

Багато власників дач і заміських будинків, бажаючи зробити свої володіння максимально комфортними, замислюються над тим, щоб облаштувати на них басейни. Зараз це не є великою проблемою, оскільки будівництво, монтаж, і обслуговування цих гідротехнічних споруд пропонують багато спеціалізовані компанії. До того ж, вибір варіантів конструкцій басейнів досить широкий, і тому підібрати для себе найбільш підходящий з них за всіма параметрами досить легко, особливо якщо підійти до цієї справи грунтовно і з урахуванням всіх його тонкощів і нюансів.

  •  Купить бассейн в Одессе необходимой формы, из качественных материалов и надежным монтажом, наша компания гарантирует безопасность работ, соблюдение сроков заказа и прозрачность цен на услуги, на самых выгодных условиях по доступным ценам.

На сьогоднішній день існує декілька типів басейнів, які активно і успішно експлуатуються на заміських ділянках:

бетонні

Збірно-розбірні

композитні

З нержавіючої сталі

дерев'яні

Сьогодні, як і раніше користуються заслуженим успіхом, що стали вже традиційними, басейни з бетону, оскільки такі споруди можуть мати абсолютно будь-які форми і розміри, дуже надійні, а термін їх служби при правильній експлуатації і регулярного догляду обчислюється десятиліттями. Мабуть, єдиним мінусом цих басейнів є їх досить висока вартість. Тому ті, хто не має в своєму розпорядженні серйозними фінансовими можливостями, часто вважають за краще купити збірний басейн. Їх каркаси складаються з окремих сталевих елементів, які з'єднуються між собою і утворюють в підсумку замкнуту конструкцію. Всередину неї поміщається «м'яка» чаша, виготовлена з міцної і водонепроникної полівінілхлоридної плівки.

Збірні басейни відносно недорогі і дуже практичні.

Нині можна також купити композитний басейн, який за своїми споживчими і експлуатаційними характеристиками становить серйозну конкуренцію бетонному, зате обходиться трохи дешевше нього. Ці конструкції являють собою цільні чаші, виготовлені заводським способом з полімерів з використанням міцного скловолокна, а встановлюються вони на попередньо підготовлену основу.

Басейни з нержавіючої сталі поки не настільки популярні, як бетонні, збірно-розбірні і композитні. Вони збираються з готових елементів безпосередньо на місці установки, відрізняються високою міцністю і довговічністю. Басейни з дерева - і зовсім екзотика, хоча виглядають вони надзвичайно цікаво і відрізняються екологічністю. По суті справи, вони є підвидом збірно-розбірних конструкцій, тільки замість металу для споруди їх каркасів використовується деревина.

Таким чином, можна впевнено констатувати, що вибір того чи іншого варіанту басейну залежить від наявності вільного місця на ділянці, а також фінансових можливостей і особистих уподобань його власника.

Особливості світлодіодів

Безліч конструкцій машин сівалок

Основные понятия бухгалтерии

Как обустроить бассейн