​Кухонні витяжки

Кухня вважається робочим простором, в якому як не можна краще слід організувати робочий простір. Саме кухня є місцем збору всієї сім'ї, тут творять кулінарні шедеври господині, тут накривають святкові столи, тому що часто кухня є ще й їдальнею. І на увазі цього тут постійно підвищений вміст вуглекислого газу, формальдегіду та оксиду азоту. Природна система вентиляції встановлена в кожній квартирі, однак вона не завжди є ефективною: не здатна вивести продукти горіння і тим самим очистити повітря в кухні, та й в усьому домі. В результаті у нас зіпсований мікроклімат в кухні, з осілими на стелі жиром і кіптявою, який проникає ще й на посуд, а далі - на вікна.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Проблема може вирішитися за допомогою установки витяжки, економічного варіанта очищення повітря в приміщенні.

Витяжка може бути як необхідним технічним елементом, так і корисним декором кухні. Зазвичай витяжка встановлюється після заповнення кухні меблями, тобто вбудовується всередину секції.

Види витяжок відрізняються один від одного в залежності від використовуваного режиму роботи. Режим перший характеризується як витяжний, оскільки видаляє відпрацьоване повітря через вбудований короб, або знаходиться в стіні отвір. Сама витяжка являє собою купол, електродвигун, антіжіровим фільтр. Режим другий можна назвати як рециркуляція. Усередині системи очищення знаходиться вугільний фільтр, поєднаний з антіжіровим фільтром.

Витяжки розрізняються залежно від зовнішньої конструкції. Перший тип являє собою вбудовану витяжку всередині підвісної шафи. Повністю прихована витяжка не помітна для очей, хіба тільки нижня частина решітки. Мініатюрна витяжка не обов'язково має форму купола, вона може бути і плоскою. Але незмінне вимога залишається - витяжка встановлюється над плитою. Плоскі витяжки найбільш поширений варіант витяжки, оскільки мають дуже привабливий дизайн, вони досить потужні, прості в управлінні і прийнятні за вартістю.

Існує оригінальний тип витяжки - острівної. Названий він так, тому, що знаходиться в центрі кухні, так само, як і плита для готування. Характерним якістю витяжки є її потужність. Саме тому вона здатна видалити з повітря неприємний запах, кіптява, гар, жир. Зазвичай острівні витяжки досить великі за розмірами, проте всупереч розмірам, витяжка працює досить безшумно.

Вбудовувані витяжки та купольні по ряду характеристик відстають від даного типу витяжки. Тут мова йде про дизайн витяжки. Існують досить незвичайні варіанти - кутові витяжки. Однак не варто встановлювати цей незвичайний варіант витяжки самостійно, оскільки в цьому випадку необхідна консультація фахівця, здатного оцінити технічні умови в приміщенні: труба, наприклад, повинна бути певного розміру, і слід встановити додатковий вентилятор.

Фактори, що впливають на потужність витяжки:

Потужність мотора, величина якої визначається за формулою - показник обсягу повітря на кухні ділиться на 12 (ця цифра показує кількість разів поновлення повітря за день).

Тип фільтра: жировий і вугільний. Жирової призначений для затримки жирів, залишків горіння, речовин розкладання. Жирові фільтри виконані з фольги, синтетичного матеріалу, сітки. Вугільні фільтри призначені для затримки дрібних зважених часток, більш того, вони призначені для адсорбції запахів.

Правильність монтажу витяжки. Це, природно, завдання фахівця, який враховує висоту установки від робочої поверхні (плита може бути як газової, так і електричної). Вона повинна становити від 700 до 800 мм. Ефективність роботи витяжки знижується при установці її на висоті від 900 мм. До того ж варто враховувати той факт, наскільки часто ви міняєте фільтри, очищаєте їх і т.д.

Можливість поставляти витяжну техніку на світовий ринок ділять між собою наступні виробники Siemens, Gorenje, Electrolux, Bosch, Miele, Indesit. Залежно від потужності техніки, обсягів повітря, що очищається різниться ціна на витяжки: від 2-х до 40 тисяч рублів.

Чарівні росіянки

​Фундамент палі

​Бетонный блок