Естетична стоматологія

Естетична стоматологія - одна з найпопулярніших напрямків у стоматології - до певного часу була популярна тільки за кордоном. Але ось уже кілька років вона займає провідне місце в розвинених країнах. Зараз для більшості жителів нашої країни візит до стоматолога вже не неприємна і болюча процедура, а можливість отримати максимум задоволення від естетичної коригування.

  •  Стоматологическая клиника цифровой и лазерной стоматологии  предлагает комплексный подход в решении стоматологических проблем от стоматологов высшей категории по самым приятным и доступным ценам.

До сучасним технологіям естетичної стоматології відноситься: ВІДБІЛЮВАННЯ зубів, що дозволяє зробити Ваші зуби сліпуче білими, як у голлівудських зірок.

Вініри і люмініри - новітня розробка в естетичній стоматології. Дозволяє швидко і безболісно усувати будь-які косметичні дефекти зубного ряду. В даний час вінірінг - найбільш затребувана процедура в клініці Ілатан. Допомагає вирішити кілька проблем одночасно - приховати пломби, відколи, змінити колір зубів. Головна мета технології - створити ідеально рівну зубний ряд і білосніжну усмішку у пацієнта!

Керамічні вініри поділяють на порцелянові і цирконієві. Фарфор обробляють різними способами. У першому випадку, кераміку нагрівають і піддають литтєвого пресування. Матеріал стає міцним і міцним. Непрессованний фарфор виробляють шляхом накладання керамічної маси в кілька шарів, яка потім піддається обпеченю. Непрессованний фарфор має високі показники естетичності, але поступається пресоване по міцності.

Строк служби

Керамічні вініри прослужать більше 10 років, якщо дотримуватися правил гігієни та експлуатації. Причиною до заміни можуть стати:

руйнування композитного клею;

поломка пластини;

утворення карієсу під вініром.

Дані дефекти легко піддаються корекції.

Люмініри будуть радувати свого власника не менше 20 років, що робить цю технологію найбільш практичною. Для їх фіксації використовують високоміцний клей, який не розчиняється у рідині.

Композитні вініри менш довговічні і зажадають повного заміщення кожні 4-5 років.

Щоб зберегти мікропротези в їх первозданному вигляді, потрібно дотримуватися нехитрих правил:

проводити щоденну ретельну гігієну ротової порожнини;

регулярно проходити профілактичний огляд у клініці;

відмовитися від звички розкушувати горіхи або гризти нігті;

не використовувати абразивні зубні пасти і порошки.

Устройство Кровель

Класичний тимбилдинг

Утеплювач для Стелі

Эстетика в стоматологии