​Цегла в інтерєрі квартири

Різноманіття і широта застосування матеріалів в будівельних технологіях, привели до того, що тепер абсолютно кожен може створити свій індивідуальний маленький світ в своїх оселях. Ніяк не схожий на інший. Навіть незважаючи на однотипність і малогабаритність більшості наших квартир.

В даний час ми можемо спостерігати творчий вибух, коли при ремонті квартири можна здійснити, напевно, ну майже будь-яка ідея.

Багато корисної інформації про будівництво Ви можете знайти на сайті http://kavun.com.ua/ у вільному доступі.

А відповідно ця ділянка особистому житті також став схильний до суспільного впливу, як і стиль одягу. А власне житло тепер також прийнято модно одягати, як зовні так і всередині. Ще пам'ятається в останньому десятилітті минулого століття, у тоді ще радянського жителя, стали дуже модними шпалери стилізовані під цегляну кладку. Нині ж через двадцять років, ця тема знову повернулася, але трохи змінена. Те що раніше прийнято було приховувати. тепер навпаки дуже стильно і красиво виглядає. Природно при відповідній обробці.

Останнім часом дуже модною в інтер'єрі житла стала цегляна кладка. Тому тим, хто проживає в цегляних будинках і збирається робити ремонт, можна сказати виключно пощастило. Бо якщо під шпалерами виявляється шар цегли, то можна сміливо перетворити його в стильний елемент декору. Як правило, цегла сам по собі є дуже стійким матеріалом, тому якщо процес випалу був виконаний без порушення технології, то навіть після великої кількості років, він зберігає свій привабливий вигляд.

Тому можна просто очистити його від шару штукатурки і інших сторонніх компонентів. Після чого покрити або фарбою в тон загальною обстановці або лаком. Така стіна дуже добре виглядає в комплексі з іншими, які оброблені шпалерами або іншими матеріалами. Природний колір глини з якої зроблений цегла, ніколи не вигорить або потьмяніє. А також йому не страшний контакт з будь-якої агресивним середовищем. На противагу скажімо дереву або паперовим шпалерам.

Дуже часто відкриту цегляну кладку роблять на кухні, або в районі каміна. Стійкість даного матеріалу до різких перепадів температур, тут, як ніде припала до речі. І тому в цих зонах квартири крім прикраси інтер'єру, даний елемент має і чисто практичне значення.

Тих же, у кого стіни житла виконані з безликого бетону, будівельна промисловість в догоду моді, також не залишила осторонь. Мрія про декоративну цегляній кладці в такому випадку цілком можна реалізувати. Як і для любителів штучного каменю, на ринку з'явилася відповідна плитка, стилізована під цеглу. Яка також легко укладається і має всі ті ж властивості, що і глиняну цеглу. Пропонуються варіації з глянцевим або матовим покриттям, які відмінно впишуться в дизайн.

​Деревяні двері з масиву

Як Утеплити Стеля в Квартирі

​Оформление окна в квартире