Вибір кондиціонера

Кондиціонер - пристрій для підтримання та регулювання заданої температури повітря в приміщенні.

Вибір кондиціонера - завдання, яке вимагає грамотного підходу та освітлення. Вечір кондиціонера повинен забезпечити ваше помешкання теплом, свіжим повітряним і створити сприятливий атмосферу. К Вашему вниманию качественные кондиционеры смолевичи доступны по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

При цьому кондиціонер не стоїть орієнтуватися на ціну, так як вона не здатна відбивати його якість, надійність і потужність. Нужно вибирати якісний кондиціонер, який доставляє вам максимальний комфорт і мінімум хлопоту, здатний працювати тихо, без теплових щуків при включенні та виключенні.

За умови кондиціонування найсучасніших факторів є об'єм приміщення, сколько людей перебувають у нім, кількість вікон та інші параметри.

Види бытових кондиціонерів

Єдиним відмінним показаним є вибор видів кондиціонера.

Побутові кондиціонери деляться на:

Оконние - монтируються в віконному промі.

Мобільні - ставятся на пол.

Сплит-система - состоят из двух блоков, внешнего и внутреннего. Компресор, головний джерело шуму, знаходиться у зовнішньому блоці, тому спільна система працює з іншими кондиціонерами.

Типи спліт-систем

Якщо ви вибираєте спліт-систему, потрібно ще визначити їх типом.

Сплит-система породжує:

настенними,

канальніми,

потолочними,

колонними,

кассетными,

напольными.

Для встановлення спліт-систем дома більше всього пропонують натурний тип установки.

Мощность кондиціонерів

Мощність рассчитывается на кількість квадратних метрів в помещении. Важливе значення при величині має кількість вікон у приміщенні та їх розмірах, сонячній точці сторони або нетто та інших факторах.

Марки виробників спліт-систем. Марки спліт-системи деляться на 3 категорії:

Преміум - Daikin, Mitsubishi, Fujitsu General, Toshiba і Panasonic. Системні виробники цих марок відрізняються підвищеною надійністю, високою енергоефективністю, найнижчою шумністю при роботі та найсильнішими останніми технологіями в області кліматичних техніків.

Середня - Hyundai, Sanyo, Hitachi, McQuay та деякі інші марки японського, малайзійського, таїландського, французького, корейського або китайського виробництва. Кондиціонери цих марок похмуріють достатньо високим рівнем надійності, але більш демократичною ціною. Розніца може бути ощутимою у більшому високому рівні шуми.

Економ - це кондиціонери економ-класу російських, китайських, корейських та виразильських виробників, в тому численні LG, Samsung, Haier, Gree, Midea. Кондиціонери цих марок відмінно відрізняються від вбудованої системної системи управління, меншої кількості датчиків, а також значно більшого діапазону діапазону температур.

Монтаж кондиціонера

Сектор агробизнеса

Вибір кондиціонера.

Вибір кондиціонера

Копії кредитних карт