Що подивитися в Луцьку приїжджим

Що подивитися в Луцьку приїжджим?

Екскурсії по Луцьку не бувають довгими - за один день можна запросто побачити всі міські всі визначні пам'ятки. Проте прогулянка буде дуже насиченою, емоційної і вже точно не залишить байдужим жодного гостя.

Розповість нам сьогодні співачка групи Асса Тетяна Власова, яка народилася в цьому чудовому місті і прожила там до свого шістнадцятиріччя - закінчення середньої школи.

Все интересные и главные события в Луцке собраны на портале lutsk.eu и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Дівчина зізнається, що раніше відвідувала своє рідне місто на короткі проміжки часу - проводила по декілька днів з батьками або ж з подругами. Іноді під час своїх візитів вона гуляла і в центрі міста, де практично до самого сьогоднішнього дня не бачила для себе нічого цікавого - Тетяні Луцьк здавався нудним. Але тепер вона змогла відкрити рідний знайомий місто для себе з нової сторони - показуючи його краси приїжджим друзям дівчина і сама не встигла отямитися, як закохалася в нього без пам'яті.

Луцьк - чудовий невелике місто з світлими і добрими людьми. Переважно в ньому чисто, так як місцеві жителі, нарівні з муніципальними службами ретельно стежать за порядком. Луцьк - ідеальне місце для всіх і кожного охочого відпочити від суєти великого мегаполісу - ритм життя тут спокійний і неквапливий.

Приїду в місто, обов'язково відвідайте Луцький замок - саме він прикрашає двохсот гривневу купюру. При бажанні, можна сфотографувати її на тлі самого замку - за словами Тетяни, така ідея для фото популярна серед туристів. Також недалеко від Замку є підземелля і будинок скульптора - оригінальні будівлі з неповторним містичним колоритом, які неодмінно сподобаються любителям історії. Любителям сімейного відпочинку варто відвідати Луцький зоопарк.

В кінці вулиці Лесі Українки (№56) гостей зустрічає бронзова скульптура самого веселого солдата в світовій літературі - Швейка. Він присів покурити на парапеті біля ресторану свого імені - «Бравий Швейк». Тут сподобається любителям європейської кухні; кава і пиво власного сорту в цьому закладі теж чудові.

А тим, хто ще перебуває під враженням від старого міста, рекомендуємо навідатися в заклад «Монастирська дорога» (вул. Лесі Українки, 67).

Міжкімнатні двері з притвором

Як Утеплити Дах Зсередини

Як Укладати Гнучку Черепицю

Що подивитися в Рівному і області