Реконструкція фундаменту будинку гвинтовими палями

РЕКОНСТРУКЦІЯ ФУНДАМЕНТУ НА гвинтових палях

Компанія пропонує Вам скористатися послугою реконструкції фундаменту. Якщо у будинку сталася деформація стін, в них з'явилися тріщини, а віконні та дверні прорізи покосилися, то варто шукати корінь проблеми саме в підставі споруди, тобто в її фундаменті.

  •  Свайный фундамент всевозможных конструкций под строительство малоэтажных объектов, таких как дома, коттеджи, бани, гаражи, небольшие производственные помещения по самой выгодной и доступной цене.

Реконструкція фундаменту будинку гвинтовими палями буде оптимальним рішенням, як по ефективності, так і за бюджетною складовою.

В найкоротший термін фахівцям компанії вдасться збільшити несучу здатність фундаменту, так як маса всього будови буде розподілена по декількох точках - палях. І звичайно найголовніше, зупиниться процес просідання будинку.

Розглянемо сам процес реконструкції фундаменту будинку гвинтовими палями:

В першу чергу ми обчислюємо навантаження, яку створює будівлю на свій фундамент.

Далі наші фахівці проводять пробне буріння грунту, для того що б з ідеальною точністю підібрати гвинтові палі необхідної моделі.

Після чого безпосередньо проводиться підйом будинку домкратами і він встановлюється на тимчасові опори.

Потім починається процес монтажу гвинтових паль, їх обрізають до потрібної висоти, і на основі встановлених паль створюють металеву решітку, на яку в подальшому опускають будинок.

Варто додати, що при виборі гвинтових паль варто звертати увагу на погодні умови, в яких передбачається проведення ремонту, і звичайно сам тип будівлі.

Існує два критерії, на основі яких можна робити вибір. Це перетин стрижня палі; адже чим товще паля, тим більше навантаження вона зможе витримати. І різьблення стрижня; палі з широкою лопатою застосовують при будівництві на пухких грунтах, а палі із загостреною лопатою гарні на ділянках з щільною грунтом.

Регистрация аккаунта в казино Флинт

Реконструкція фундаменту будинку гвинтовими палями

Інструкція по Монтажу металочерепиці

Реконструкция фундамента дома винтовыми сваями