Доступний ремонт офісів

Бренд компанії - це не тільки ім'я, логотип і сервіс, це ще і якісний ремонт офісів. Дизайн інтер'єру і обстановка усередині кабінетів багато про що говорить клієнтам. Інтер'єр офісу - це обличчя компанії, яке зустрічає споживача, коли він ще навіть не встиг ні з ким заговорити. 

Як знайти точку беззбитковості Ви можете дізнатися на сайті http://monetary-flow.com/totchka-bezzbitkovost/ абсолютно безкоштовно.

Уявіть себе на місці клієнта. Давайте уявимо, що ви прийшли в компанію, замовити якийсь святковий захід. Увійшовши в офіс, ви бачите не найкращу двері або некрасиві шпалери, несмачну меблі, недостатнє освітлення та інші недоліки. Про що ви подумаєте?

Якась "шарашкіна контора"?

Напевно, у них мало клієнтів?

А якщо мало клієнтів, може вони погано працюють?

Якщо вони погано працюють, навіщо я взагалі до них прийшов?

Піду-но я кудись в інше місце пошукаю інших виконавців ...

Ось що буде крутитися у вас в голові. Те ж відбувається і з вашими клієнтами. А тепер уявіть себе всередині незрівнянного приміщення, де ремонт офісу виконаний в сучасному стилі. Це місце обладнане сучасними меблями, з приємним ароматом, грамотним дизайном, тут чисто і доглянуто.

Клієнту тут приємно.

Відвідувачі відразу проведуть аналогію між дивовижним дизайном, чистотою і сервісом, який надає ваша компанія.

Правильний ремонт в офісному приміщенні має і спонукає клієнта залишитися тут довше.

Ми це прекрасно розуміємо, тому у нас в Санкт-Петербурзі більше 100 задоволених клієнтів, які замовили ремонт в офісному приміщенні "під ключ". Приклади робіт можна побачити в портфоліо, а також ознайомитися з відгуками, які скажуть все за нас.

ПЕРЕВАГИ І ВИГОДИ РЕМОНТУ ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ У НАС

Ми надаємо широкий профіль послуг, тому ви можете в одному місці замовити проектування та ремонт офісів. Це зручно, тому що ми готові запропонувати знижки в залежності від обсягу замовлення.

Працювати з нами вигідно, тому що:

Ми виробляємо безкоштовні заміри, ви не витрачаєтеся на виклик майстра і відразу отримуєте точну вартість оздоблювальних робіт.

Надаємо гарантію та сервісне обслуговування в період цього терміну.

Супутня документація: ліцензії СРО, договору прийому і здачі приміщення, кошторису та інше - ми займаємося документами, ви будуєте бізнес.

Робочі з досвідом від 4 років. Ваш ремонт приміщення виконується кваліфікованими фахівцями, що виключає помилки і дозволяє робити якісно і надовго.

Повний контроль витрат з наданням звітів. Всі чеки на елементи і витратні матеріали ми віддаємо вам, щоб ви бачили, куди йдуть гроші.

Чистота і порядок при здачі. У нас є традиція прибирати після себе, тому ви отримуєте чисте і доглянуте приміщення.

Повний доступ до наших каталогах і сервісу планування. Щоб ви могли визначитися, якою буде ремонт офісного приміщення, ми даємо можливість вибрати його самостійно.

Ремонт і обробка офісів за доступними, навіть з умовою кризи, цінами. Розрахунок вартості для кожного об'єкта проводиться індивідуально, тому якщо хочете дізнатися, скільки буде коштувати ремонт офісного приміщення, просто зателефонуйте. Домовимося про зустріч з тим, хто заміряє, який на місці проведе всі розрахунки і скаже вартість.

Вибір меблів для офісу

Тюнінг мікроавтобусів

Бітумна Черепиця Монтаж

Черепица Монтеррей