​Деревяні двері з масиву

Звичайно, сучасні будівельні матеріали, в своєму розвитку, як ніколи досягли небувалих висот. Але, все ж, якими б функціями вони не володіли, і як би не кричав виробник про безпеку та екологічність даного продукту, але самим екологічним все одно залишиться тільки натуральний природний матеріал.

Кейтеринг банкет в Киеве Вы можете заказать здесь, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Дуже багато останнім часом з'явилося пропозицій про продаж і виготовленні дверей. Причому, як класичних дерев'яних, так і сучасних із замінника. Справжні дерев'яні двері виготовляються тільки з дерев'яного масиву. Тобто якщо це дубові, то там присутній тільки дуб. Точно також це може бути застосовано і до інших видів деревини. Найкращим рішенням для виробництва є ясеневий або дубовий масив. Ці два види деревини найбільш підходять для довговічною експлуатації в наших північних широтах.

Тонке витонченість ліній і форм і непідробний блиск лакованої деревини - це не тільки стильно і красиво, але ще й екологічно. Грамотно підібраний матеріал і точно дотримана технологія його обробки від розпилу до випуску готового продукту, гарантують довгу службу і естетичний зовнішній вигляд. Але вибирати необхідно дуже уважно. Хоча, як правило такі речі робляться тільки під замовлення.

У цій справі важливі абсолютно всі стадії. Після того, як деревина вже готова до обробки, її висушують, дуже ретельно дотримуючись при цьому технологію. Так як все ж дерево є дуже примхливим матеріалом, дуже чуйно реагує на зміну вологості, просушка перед обробкою є одним з основних факторів, що обумовлюють нормальну експлуатацію дверей в подальшому. Якщо ж недодержати або перетримати деревину в сушильній камері, то після можуть виникнути проблеми, аж до розтріскування матеріалу.

Після просушування дерево в обов'язковому порядку просочується антисептиками, які захистять його від різних грибків і комах, для яких деревина є природним місцем існування. При покритті поверхні останнім часом стали активно використовувати засоби на основі поліуретанового лаку. Який зміцнює структуру деревини і володіє відмінною стійкістю до стиснення, механічних навантажень і хімічного впливу. Завдяки цим коштам, значно подовжується термін служби деревини.

Важливу роль відіграє і те, де буде використовуватися двері. Якщо вона буде вхідний або припустимо в санвузлі, то буде потрібно посилена обробка захисними засобами, для захисту від вологи. Не слід забувати, що при недотриманні правил обробки і впливу парів води, можуть змінитися лінійні розміри і, як підсумок, двері просто перестануть закриватися. Можна і просто купити двері міжкімнатні, довірившись продавцю в магазині. Але краще дізнатися про неї все подробиці, описані вище, а не сліпо повірити словам про "відмінну і модну". Саме тому правильно виготовлені двері не одне десятиліття радують своїх господарів.

​Чердачная лестница

Міжкімнатні двері з масиву

​Цегла в інтерєрі квартири