Як зробити обрешітку під сайдинг - установка обрешітки

Коли етап будівництва будинку добігає кінця завжди виникає бажання красивою зовнішньої обробки фасаду будинку і його стін. Є багато способів зовнішньої обробки від банального фарбування стін будинку, до популярної зараз обробці сайдингом. Зупинимося докладніше на другому варіанті.

Питання про монтаж обрешітки варто вже не перший рік. Тут все залежить від вашого бажання. Приклад горизонтальної установки обрешіткиЯкщо у вас дерев'яний або каркасний будинок складається з цільного колоди або обшитий деревиною, тоді ви можете і не встановлювати обрешітку, а прикрутити сайдинг на звичайні саморізи, при цьому при правильному монтажі зовнішній вигляд будинку ніяк не зіпсується і не буде відрізнятися від сайдингу при монтажі якого використовувалася лати.

Але професійні будівельники, проте радять використовувати обрешёточную конструкцію при установці сайдинга, тому що при монтажі обрешітки між сайдингову панелями і конструкцією встановлюється додатковий вологовідштовхувальний і теплоізолюючий шари завдяки яким вдасться надати додаткову енергоефективність вашого будинку, яка відіб'ється на зменшенні витрат тепла і збереже сайдинг в початковому стані і не дасть йому прогнутися під впливом зовнішнього середовища.

Вертикальна лати на бетонну стіну - фото Фото металева обрешетка під сайдинг фото Кріплення утеплювача до металевої обрешітки Дерев'яні лати фото

Цифровая печать: преимущества и недостатки

Особенности подготовки стен к покраске

Ремонт покрівлі даху садового будинку

Головні поняття бухгалтерсьго обліку