Утеплювач Стелі Приватного Будинку

Щоб комфортно відчувати себе в холодну пору року, а також з метою економії на опаленні.

Для збільшення розмірів кухні я зробила до будинку прибудову. Стеля зробили з дощок, утеплили, з внутрішньої сторони постелили пластик. Перший рік все було добре, але на наступну зиму я помітила, що на кухні стало дуже холодно, особливо коли на вулиці був вітер. А причина була в тому, що дошки з часом висохло і між ними утворилися щілини. Вирішила ліквідувати цю проблему, спочатку встановивши розсувні пластикові вікна після чого приступити до утеплення стелі. Ці ж вікна використовуються при склінні балконів і лоджій, адже вони відмінно зберігають тепло.

Купивши в магазині всі необхідні матеріали, це мінвата, пароізоляція, монтажна піна, ми приступили до роботи. Першим шаром треба між балками укласти пароізоляцію, це матеріал, який дає волозі вийти з приміщення, але перешкоджає проникненню вологи ззовні.

Розрізали її на смужки з запасом, це потрібно для того, щоб кілька сантиметрів заходило на балку, за допомогою степлера кріпимо її до балки. Як утеплювач вибрали минвату, так як вона добре тримає тепло, не горить, дає перекриття дихати. df589d5fd-d-dpoodf58dsЗверху всю цю конструкцію накрили шаром дощок, які прибили поперек балок з зазором 2-3 сантиметри.

Замість дощок можна використовувати фанеру або ДСП. Цей процес ми виконали з боку горища, але для кращого ефекту вирішили утеплити стелю і з внутрішньої сторони. Перше, що довелося зробити, - це зняти зі стелі пластик, поставивши номер на кожній панелі, щоб в процесі монтажу кожна планка встала на своє місце. Як і для утеплення, з боку горища використовували пароізоляцію, головне - не переплутайте, яким боком її кріпити, інакше вийде зворотний ефект.

Стеля дерев'яний, так що просто прикріпили її будівельним степлером по всьому периметру і декількома рядами по всій площі стелі. Так як на стелі спочатку були рейки для кріплення пластику, між рейками поклали пінопласт. Товщину взяли рівну товщині рейок. Особливу увагу приділіть стиках стелі зі стінами. Тут головне - виміряти відстань між рейками і рівно відрізати пінопласт, щоб він щільно прилягав до рейок і не було зазорів.

Утеплення Стелі в Будинку

Як Утеплити Дах в Приватному Будинку

Як Утеплити Стелю в Приватному Будинку

Як Утеплити Дах Приватного Будинку