Утеплювач на Дах

який утеплювач для даху

Утеплювач для даху: Урса кращий для похилого даху


Постійне зростання цін на енергоносії призводить до того, що люди починають замислюватися про якісне утеплення свого будинку. Утеплення приміщення необхідно проводити комплексно: спочатку міняють вікна і двері, потім обшивають фасад і фундамент, а також укладають утеплювач на дах. Тільки повна теплоізоляція приміщення дасть вам позитивний результат. У даній статті ми розберемо питання утеплення даху - ви дізнаєтеся, які види утеплювачів бувають, які у них плюси і мінуси, що правильніше вибрати і чому.

Основні вимоги до теплоізоляції

Хочете вибрати якісний утеплювач? Давайте визначимося з тим, що саме можна назвати цим терміном. До теплоізоляції для даху висуваються наступні вимоги:

  1. Мала вага. Зазвичай щільність утеплювача для даху не перевищує 100 кг / м3 - велика маса вимагає посилення опорних балок і крокв. Чим легше утеплювач, тим менше тиск на обв'язувальний пояс і фундамент. Тверді види утеплювача зазвичай укладають зверху на крокви і обрешітку, легкі - закладаються в нішу між балками. Наприклад система скатної покрівлі HOTROCK «холодний горище» має щільність 35кг / м3, тому ніякого додаткового укріплення не потрібно.
  2. Достатня жорсткість і формостабільность. Більшість дахів мають скіс, тому утеплювач в них розташовується під кутом. Він не повинен сповзати або збиватися в кого, інакше ефект буде втрачено.
  3. Низька теплопровідність. Стандартним коефіцієнтом на даний момент вважається теплопровідність в 0, 04 Вт / м ° С. При виборі утеплювача необхідно орієнтуватися, в якій кліматичній зоні розташований будинок: від цього залежить його товщина і властивості.
  4. Ступінь водопоглинання. Вода - головний ворог утеплювача. Промокаючи, він втрачає свої корисні властивості і стає розсадником цвілі. Необхідно вибирати матеріал з низьким коефіцієнтом водопоглинання або використовувати гідро / пароізоляційні матеріали.
  5. Якісна звукоізоляція. Якщо ваш будинок розташований біля траси, якщо у вашому регіоні часто йде град або дощі, якщо ви не любите шум і хочете його позбутися, то обов'язково враховуйте звукоізоляційні властивості утеплювача. Наприклад, акустична серія компанії HOTROCK має показник звукопоглинання на рівні 53 дБ - шум не буде вам заважати!
  6. Пожежна безпека. Дуже важливий параметр для якісного утеплювача. Ми рекомендуємо вибирати сучасні негорючі і самозагасаючі матеріали - це допоможе уникнути вам серйозних неприємностей.
  7. Екологічність. Не менш важливий параметр для утеплювача - він не повинен виділяти шкідливих речовин, канцерогенів або отруйних газів при загорянні.

Утеплення криші

Утеплювач для Стелі

Чим Утеплювати Дах

Як Утеплювати Дах