Утеплення Стелі Зсередини

Утеплення стелі зсередини

Утеплення стелі зсередини

0

Як правильно виконати утеплення стелі. На що необхідно обов'язково звернути увагу. Детальніше читайте в цьому матеріалі.

Напевно, кожного власника будинку рано чи пізно починає турбувати питання збереження тепла. Утеплювати потрібно як стіни, дах так стелю та підлогу. За законами фізики тепле повітря піднімається вгору, тому якщо стеля не утеплений - через нього йде значна частина тепла.

У минулі часи дах або горище будинку утеплювали глиною, тирсою, листям, керамзитом, шлаками і іншими пористими матеріалами. Але не всі ці способи були безпечними. У деяких матеріалах заводилися комахи і гризуни, крім того вони майже всі були дуже пожежонебезпечними.

Однак технологи йдуть вперед, і нині існує багато матеріалів, якими можна безпечно, а головне ефективно, утеплити стелю будинку .

Важливі моменти в утепленні стелі

Існує два варіанти утеплення стелі:

Внутрішнє утеплення. Це зручно не в кожному випадку. Справа в тому, що утеплення займе від 15 до 45 см. Висоти приміщення. Товщина буде залежати від конструкції покрівлі, перепаду температур і використовуваних утеплювачів. Відповідно, якщо в будинку не високі стелі, то використовувати такий спосіб утеплення може бути не дуже комфортно.
Утеплення з боку горищного приміщення. При такому способі - зверніть додаткову увагу на безпеку можливо наявних комунікацій на горищі, прокладених по перекриттю.

Утеплення поліуретаном

Утеплити Дах Зсередини

Утеплення Стелі в Будинку