Технологія Монтажу металочерепиці

Металочерепиця сьогодні є лідером серед покрівельних покриттів. Монтаж покрівлі з металочерепиці дозволяє зробити будь-яку будівлю не тільки надійно захищеним від опадів, але і надати йому гідний зовнішній вигляд.

Серед багатьох переваг цього матеріалу: легка вага, безвідходний монтаж покрівлі, широка палітра кольорів, посилена міцність і стійкість до УФ, а також довговічність.

Розберемо правильний монтаж покрівлі з металочерепиці

монтаж металочерепиці

Перш за все важливо розрахувати і визначити кількість листів металочерепиці і аксесуарів до неї. Тільки після того, як розраховано кількість листів, коника, карнизної планки, утеплювача, пароізоляції і саморізів можна приступати до монтажу покрівлі.

А для цього необхідно знати площу даху і довжину всіх її елементів. Врахувати потрібно і те, що листи металочерепиці повинні виступати за край даху мінімум на 50 мм. Також взяти до уваги накладання листів: ширина листа - 1, 18 м (нахлест 80 мм). Таким же чином потрібно врахувати кількість саморізів, довжини карнизних планок і ковзанів (з урахуванням нахлеста).

Після того, як перевірений горизонт коника і встановлена правильність площин кожного ската даху, монтується карнизна планка, лобова дошка і робиться підшивка звису покрівлі. Потім розкладається гідроізоляція, встановлюється контробрешетка і лати і додаткові планки ендови, димаря і огорож. Тільки тепер можна братися до монтажу металочерепиці.

Виконаємо швидко та акуратно монтаж листів металочерепиці в Твері.

Професійний монтаж покрівлі з металочерепиці - запорука довговічності та надійності. Починати монтаж металочерепиці потрібно з будь-якого нижнього кута ската даху. Зручніше розпочати з правого, так як при цьому кожен наступний лист буде лягати з нахлестом на попередній. Натягнутий шнур допоможе тримати орієнтир на край карнизної дошки для рівного монтажу.

Монтаж листів металочерепиці на трикутної даху відрізняється. Листи тут слід укладати починаючи від середини до країв.

Врахуйте, що листи металочерепиці можна підігнати розтягнувши або стиснувши їх, це жорсткий матеріал. Тому краще скріпити листи між собою, перевірити їх відповідність карнизної планки і шнуру, а потім вже кріпити до обрешітки.

Завершенням монтажу покрівлі з металочерепиці є установка торцевих планок, примикань, зовнішніх кутів і коника.

Технология Монтажа Металлочерепицы

Технологія Укладання М'якою Черепиці

Інструкція по Монтажу металочерепиці

Технология Укладки Гибкой Черепицы

Технология Укладки Мягкой Черепицы