Розрахунок Покрівлі з металочерепиці

При виборі покрівельного матеріалу необхідно пам'ятати, що остаточна вартість готової даху складеться не просто з «ціни за квадратний метр» самого матеріалу, але всіх її складових (пиломатеріали, утеплення, монтажні роботи, транспорт і т. Д.). Крім того, потрібно звернути увагу на термін служби матеріалів. Чим довше буде служити покрівельний матеріал, не потребуючи реконструкції, тим пропорційно нижче кінцева ціна готової покрівлі на рік експлуатації.

Існує думка, що вартість покрівлі з цементно-піщаної черепиці значно вище, ніж покрівлі з інших покрівельних матеріалів, і що для неї необхідна більш потужна і, відповідно, дорога кроквяна система. На прикладі проекту типового індивідуального будинку можна порівняти вартість готової покрівлі з різних покрівельних матеріалів. Для розрахунку візьмемо найпопулярніші сьогодні серед покупців матеріали: цементно-піщану черепицю, металочерепицю і м'яку покрівлю.

Розрахунки показують, що вартість покрівлі з натуральної черепиці цілком порівнянна з вартістю покрівлі з металочерепиці, а в порівнянні з м'якою черепицею трохи нижче. При цьому споживчі властивості покрівлі піднімаються на якісно інший рівень по довговічності, надійності тепло і звукоізоляції, пожежної безпеки.

Дахи Будинків з металочерепиці

Вентиляція Покрівлі з металочерепиці

Калькулятор Покрівлі з металочерепиці