Профнастил

Проф настіл- фотография №1

Проф настил купити в Білгородській області на Avito - Оголошення на


Профнастил - це профільований лист, який широко застосовується в якості облицювального або покрівельного матеріалу. Завдяки гофрованої поверхні він має підвищену поперечної жорсткістю, що забезпечує його високу несучу здатність. Профнастил виготовляється методом холодного прокату зі сталі, рідше використовуються мідь, алюміній. Форма профілю при цьому може бути різною: хвилеподібною, трапецієподібної і так далі.

Це міцний, довговічний, простий у використанні матеріал. Його можуть використовувати не тільки професіонали, але і майстри-аматори, які бажають самостійно замінити покрівлю або створити паркан навколо заміського ділянки.

Листи профнастилу можуть відрізнятися за кольором: сині, червоні, зелені, білі та т. П. Широка колірна гамма покращує його декоративні властивості, дозволяє вибрати матеріал для покрівлі, стін, огорожі, який найкращим чином впишеться в інтер'єр будівлі.

Сфера застосування профнастилу

Сфера застосування профнастилу надзвичайно широка. В першу чергу цей матеріал ділиться на:

  • покрівельний - використовується для створення покрівлі житлових будинків, виробничих та інших будівель;
  • стіновий - застосовується для облицювання стін.

Профнастил підходить для швидкого будівництва нежитлових об'єктів: кіосків, підсобних приміщень, складів і так далі. Особливо часто він використовується в тому випадку, якщо необхідно оперативно звести тимчасові об'єкти.

З профнастилу можна зробити огорожу або паркан, адже цей матеріал добре протистоїть механічним впливам, не боїться вологи, впевнено витримує високу вітрове навантаження.

На будівельних майданчиках профнастил використовують для виготовлення опалубки. В даному випадку особливо важливі такі його властивості, як міцність, стійкість до вологи і агресивних хімічних середовищ.

Профнастил: захист від корозії

Профнастил - матеріал, призначений для зовнішніх робіт, а це значить, що він повинен бути добре захищений від корозії. З цією метою на поверхню аркуша наносять спеціальне покриття.

Проф Настил

Выбор цветов

Оренда житла