Пристрій Покрівлі з Гнучкої Черепиці

Пристрій покрівлі це завжди важливий етап в будівництві заміського будинку. Стіни можна звести по-різному, нерівності та дрібниці все одно сховаються за штукатуркою і обробкою, а ось погано зроблена покрівля викличе масу проблем в майбутньому. Неякісний підхід до виконання покрівельних робіт в кінцевому підсумку призводить до протікання, які дуже дорого і важко усунути, чи не переробляючи покриття заново. Якщо врахувати вартість пристрою покрівлі, а це близько 30% від ціни будівництва будинку в цілому, то економія на покрівельних роботах обійдеться вам додатковими витратами в майбутньому.

Фахівці SuomenTalot мають величезний досвід в роботі з покрівельними покриттями. На відміну від численних бригад по монтажу покрівлі, наш основний вид діяльності - це будівництво заміських будинків. Тому коли ми беремо замовлення на покрівельні роботи, над цим замовленням працюють наші проектувальники, інженерно-технічні фахівці і кращі бригадири. Ми виконуємо роботи по монтажу покрівлі з урахуванням всіх будівельних норм. Саме цього дуже часто не роблять бригади, які вузько спеціалізуються тільки на одному виді діяльності.

Монтаж покрівельних покриттів: матеріали та види

SuomenTalot здійснює професійний монтаж покрівлі в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області з таких матеріалів як:

  • Керамічна черепиця (Braas, Roben, Jacobi, Koramic і т.д.)
  • Цементно-піщана черепиця (A-Tiilikate, Sea Wave, Braas і т.д.)
  • М'яка (гнучка, бітумна) покрівля (Icopal, Shinglas, Tegola, Ruflex і т.д.)
  • сланцева покрівля
  • І інші види покрівель (мідна покрівля, металочерепиця)

Всі матеріали для облаштування покрівлі ми закуповуємо за найнижчою ціною у виробників і прямих дилерів. А за багатьма матеріалами SuomenTalot є авторизованої організацією, яка має дозвіл на монтаж покрівельних покриттів в Санкт-Петербурзі (наприклад, гнучка покрівля Tegola, черепиця Baltic Tile).

Пристрій покрівлі з керамічної або цементно-піщаної черепиці

Якщо ви плануєте покрити будинок керамічної або цементно-піщаною черепицею, то тут важливо не помилитися з вибором підрядника. Особливістю цих покриттів є не тільки складна система монтажу, а й високий вага, що накладає певні обмеження на кроквяну систему.

У SuomenTalot ми ретельно розробляємо проектно-будівельну документацію перед монтажем покрівлі з керамічної черепиці. Наші фахівці виїжджають на об'єкт і роблять всі необхідні виміри. Потім складається проект, який враховує всі навантаження, опрацьовуються складні вузли і примикання. Тільки після того, як документація готова, ми приступаємо безпосередньо до робіт з монтажу покрівельного покриття.

Монтаж керамічної черепиці Санкт-Петербург SuomenTalot

Калькулятор Покрівлі з металочерепиці

Покрівля Гнучка Черепиця

Розрахунок Покрівлі з металочерепиці

Вентиляція Покрівлі з металочерепиці

Покрівля з Гнучкої Черепиці