Покрівля з Гнучкої Черепиці

Krovlya_iz_bitumnoy_cherepizy

Покрівля з бітумної черепиці: пристрій і технологія монтажу


M100 - проект сучасного будинку.
Оздоблення будинку різноманітна, але при цьому дуже практична. В архітектурі будинку гармонійно поєднуються сучасні і класичні елементи в обробці. Цоколь облицьований штучним каменем. Оздоблення фасаду першого поверху виконана з фасадної штукатурки, другого з дерев'яної планки (модрина) зі стійким покриттям. Покрівля з гнучкої черепиці з дерев'яною підшивкою карнизів гармонійно доповнена дерев'яними балками. З боку дворового фасаду розташована відкрита тераса з покриттям підлоги з декинга. Будинок відрізняється практичною і багатофункціональне плануванням. На першому поверсі розташований санвузол, окрема котельня, з якої можна зробити постирочную. На вході передбачена гардеробна. Кухня на першому поверсі сполучена з вітальнею, утворюючи велику багатофункціональне приміщення. У вітальні є камін, утворюючи затишне сімейне простір, а в кухні є вихід на терасу і задній двір. Будинок відрізняє продумана сходи, що утворює яскраво освітлене двосвітловий простір. На другому поверсі передбачено три комфортних спальні. Скоси мансардного поверху пологі і підняті на велику висоту, що дозволяє розташовувати меблі без урахування висоти скоса. На другому поверсі також розміщені великий санвузол і комфортний кабінет з виходом на балкон. Проект двоповерхового будинку в штукатурному фасаді містить всю необхідну інформацію для самостійного будівництва цегельного котеджу під ключ. Всі вузли та проектні рішення для будівництва будинку оптимізовані для будівництва з мінімальним використанням важкої будівельної техніки.
Будівельні конструкції:
Фундамент - пальовий, з монолітним ростверком. Буронабивні палі діаметром 300мм
Перекриття цоколя - плити багатопустотні ПК. Утеплення цокольне перекриття - екструзійний пінополістирол нижче стяжки підлоги першого поверху.
Стіни - повнотіла цегла. Можливе коректування проекту з заміною на інші кам'яні матеріали (газобетон, керамзитобетон, керамічні блоки) без доплати.
Перемички - збірні залізобетонні.
Стіновий утеплювач - мінвата 120мм.
Перекриття 1 поверху - плити багатопустотні ПК.
Конструкція покрівлі - двосхилий, з сосни перетином 50х200мм.
Покриття покрівлі - гнучка покрівля. Можливе коректування проекту з заміною покриття (металочерепиця, штучна черепиця) без доплати.

Переваги гнучкої черепиці

Монтаж Гнучкої Черепиці

Покрівля з М'якою Черепиці

Покрівля Гнучка Черепиця