Покрівельні Листи

Ондулін - легкі хвилясті покрівельні і облицювальні листи. ОНДУЛІН - це оригінальний покрівельний і облицювальний матеріал, випускається французькою фірмою ONDULINE вже більше 60 років. Єврошифер Nuline - універсальний покрівельний і облицювальний матеріал. Він широко використовується в житловому і промисловому будівництві (при зведенні легких ангарів і ферм) .Волністие бітумні листи бельгійського виробництва. Від аналогів покрівельні матеріали Aqualine відрізняються багатошаровою структурою, створеною за самими передовими технологіями. 

Onduline (Ондулін)Органічні і неорганічні волокна утворюють щільно стислу конструкцію, що надає листам гнучкість і прочность.Волністие бітумні листи Bituwell відносяться до нового покоління покрівельних матеріалів. Можуть також застосовуватися і для облицювання стін. Відрізняються невеликою вагою, еластичністю, водонепроникністю, довговічністю і прочностью.Жесткій, але легкий покрівельний матеріал, що представляє собою гофровані бітумні листи. AqualineЯкі не піддаються гниттю і іржі, водовідштовхувальні і екологічно чисті, листи Corrubit легко монтуються і не збільшують навантаження на несучі конструкції.

Практичність, простота монтажу і довговічність - ось головні переваги еврошифера. У європейському житловому будівництві він застосовується більше півстоліття, а Росія почала оцінювати всі його переваги порівняно недавно.

BituwellДовговічність і високі експлуатаційні властивості еврошифера пояснюються особливою технологією його виробництва. Хвилясті листи цього покрівельного матеріалу виготовляють із целюлози, просочують бітумом і забарвлюють під високим тиском і температурою. В результаті виходить практично універсальний покривний матеріал, який може застосовуватися не тільки при влаштуванні покрівлі, але і для декорування фасадів.

Висока вологостійкість еврошифера дозволяє істотно заощадити на гідроізоляційних матеріалах, а простота його укладання дозволяє, при бажанні, виконати цей процес самостійно.

Єврошифер легкий, ідеально гнеться і не схильний до гниття. Саме ці властивості роблять його практично незамінним при влаштуванні покрівель складного типу - забезпечених слуховими або мансардними вікнами.

Кровельные Листы

Акриловые краски

Покрівельні Плівки

Моделі пальто