Парковка в Полтаві

Проблема з орієнтуванням відчувається особливо гостро для тих, хто приїжджає в Полтаву на поїзді.

Сам вокзал знаходиться в стороні від вулиці Зіньківської, де йде основний громадський транспорт. На привокзальну площу заведений тільки маршрут тролейбуса №1, але пошуки зупинки перетворюються в захоплюючий квест (адже знову ж таки, немає ніяких покажчиків). Кому цікаво - спробуйте самі на Google Street Maps.

Йти до найближчої зупинки 300 метрів, що ускладнюється наявністю багажу.

Все интересные и главные события в Полтаве собраны на портале poltava-city.com и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Чому б не завести на вокзал пару магістральних маршрутів? Це вирішило б безліч проблем, як і установка нормальної зупинки з навігацією на привокзальній площі.

Парковка в Полтаві досить хаотична. Через відсутність нормальних паркінгів машини стоять, де виходить: у дворах, на газонах, тротуарах, у пішохідних зонах.

Взяти ту ж пішохідну частину вулиці Соборності. На ній автомобілі стоять просто тому, що більше ніде. Виходить ні нашим, ні вашим: і вовки голодні, і людям ходити незатишно.

Подивіться, як вирішили проблему з паркуванням в Івано-Франківську. Просто виділили машинам окреме місце для стоянки на пішохідній вулиці.

що розвивати

Велоінфраструктура в Полтаві так і проситься. Місто маленьке, з великою кількістю приватного сектора, куди громадський транспорт не доходить. Ідеально для велосипеда!

І в принципі, зрушення в цю сторону вже є.

У минулому році міська рада затвердила концепт розвитку велоінфраструктури в Полтаві, прийнявши в тому числі карту доріжок, розроблену активістами організації Citylab. Що ж, чекаємо реалізації.

У Полтаві є як акуратна, так і настирлива реклама. І якщо першу можна побачити лише точково, то концентрація другий іноді зашкалює. Наприклад, вулиця Шевченка в центрі міста майже вся заліплені вивісками.

А ось як це могло виглядати, якби взяли дизайн-код, Стокгольм.

Полтава радує тим, що їй не байдуже. Тут потихеньку реалізуються корисні проекти, які роблять місто привабливим для туристів і комфортним для жителів. Додати навігацію, стандартизувати рекламу - ось той мінімум, який необхідний для помітного поліпшення міста.

Паро Гидро Изоляция

Перевага новобудову

Парковка в Полтаві