Основні характеристики фотополімерних матеріалів

матеріали використовуються в 3D-принтерах, які працюють за технологіями MJM, SLA і PolyJet. У цю групу об'єднані речовини, які пошарово тверднуть під дією ультрафіолетового випромінювання або лазера.

Основні характеристики фотополімерних матеріалів

Висока точність і деталізація

Гладкі поверхні готових виробів

Наявність випалюваних матеріалів

Відносна крихкість (за винятком кількох матеріалів)

Вы можете купить выжигаемый фотополимер Все представленные материалы вы можете посмотреть «вживую», протестировать и получить развернутую консультацию по оптимальному выбору и по самым приемлемым и лучшим ценам

Низька температура розм'якшення і деформації у більшості матеріалів

3D-друк з фотополімера3D-друк з фотополімера3D-друк з фотополімеру

Для вирішення яких завдань підходять фотополімери

Залежно від типу матеріалу, застосовуваної технології та обладнання, фотополімерні матеріали можуть вирішувати широке коло виробничих, творчих і наукових завдань:

Друк майстер-моделей для лиття в силікон

Друк випалюваних ливарних майстер-моделей

Швидке прототипування для різних цілей

Друк зразків для перевірки збирання

Виробництво тестових зразків продукції

Друк прес-форм для невеликих серій

Види і властивості фотополімерних матеріалів

Фотополімери для професійних 3D-принтерів

До цієї групи належать речовини, які використовуються для побудови в більшості 3D-принтерів серії ProJet компанії 3D Systems і 3D-принтерах серії Objet компанії Stratasys.

Фотополімери VisiJet серій M3, M5 і FTX - застосовуються в 3D-принтерах ProJet. Загальна кількість - близько 20. Кожен з матеріалів має однією характерною властивістю (наприклад, підвищена міцність, вижігаемость, прозорість та ін.). Детальніше з характеристиками кожного з матеріалів цієї серії ви можете ознайомитися тут.

Фотополімери серій Vera і Tanga - застосовуються в 3D-принтерах Objet. Кожен матеріал (також як і в випадку з VisiJet) відрізняється характерними властивостями, прозорістю або кольором. Детальніше з характеристиками кожного з матеріалів ви можете ознайомитися тут.

3D-друк з фотополімера3D-друк з фотополімера3D-друк з фотополімеру

Фотополімери для промислових 3D-принтерів

Матеріали серії VisiJet SL - використовуються в промислових SLA-машинах ProJet 6000/7000 компанії 3D Systems. Включають в себе максимальний вибір фізичних властивостей. Детальніше прочитати про матеріали цієї серії і їх характеристиках ви можете тут.

Фотополімери серії Somos - застосовуються в 3D-принтерах компанії Uniontech. Є водостійкі, термостійкі, високоміцні, прозорі і інші матеріали.

Основные характеристики лески

Основні особливості алюмінієвих радіаторів

Основні характеристики бензогенератора

Спортивні покриття - дивовижний світ матеріалів