Оренда житла

При виборі житла для багатьох вирішальну роль грає вартість. Оренда навіть однокімнатної квартири обходиться значно дорожче, ніж проживання в гуртожитку. Якщо фінансові можливості не дозволяють зняти квартиру, то єдиним варіантом є заселення в гуртожиток.

Що стосується комфортності, то тут перевага квартири перед гуртожитком безсумнівно. У ньому не доведеться стояти вранці в чергах в душ, дивуватися зникнення своїх продуктів з холодильника, терпіти нічні вкрай тривалі бесіди сусідів, а також миритися з безліччю інших незручностей.

  • К Вашим услугам квартира одесса посуточно с реальными фотографиями, описанием условий проживания и актуальными предложениями на самых выгодных условиях по доступной цене.

Однак у гуртожитку все ж є одна очевидна перевага перед квартирою - воно ідеально підходить для спілкування, до того ж обходиться гуртожиток в місті недорого. Людина - соціальна істота, і кожному хоча б іноді хочеться з кимось поговорити. У гуртожитку легко знайти співрозмовника в будь-який час для обговорення будь-якої теми. У квартирі така можливість відсутня, так що товариські люди в ній можуть занудьгувати вже через кілька днів після заселення. Проте, надмірна кількість сусідів в гуртожитку перешкоджає досягненню успіхів в навчанні. У ньому доводиться постійно відволікатися на різні справи, пов'язані з сусідами. Хоча свої плюси для навчання можна знайти і в гуртожитку: завжди є можливість попросити когось про допомогу у вирішенні завдання, тоді як в квартирі всі проблеми доведеться вирішувати самостійно.

Проживання в гуртожитку вимагає виконання правил, на які в квартирі можна не звертати уваги. Наприклад, далеко не всі гуртожитки працюють протягом цілої доби, тому потрапити в них можна або до одинадцятої години вечора, або після сьомої години ранку. Це відноситься як до самих проживають в гуртожитку, так і до їх гостям. Куріння на території гуртожитку заборонено, тоді як в квартирі можна диміти хоч цілодобово. Крім того, є безліч дрібниць, які з часом набридають - наприклад, потрібно віднести коменданту копію ключа, надати довідку про стан здоров'я, своєчасно підтвердити оплату гуртожитку, продовжити пропуск і т. Д. У квартирі можна обійтися без всього цього.

Ще один серйозний недолік проживання в гуртожитку - санітарія. Студенти люблять смітити, але не люблять прибирати за собою. Тому в гуртожитку постійно засмічуються раковини, туалети, душові та сміттєпроводи, повзають таргани і клопи. У квартирі досить своєчасно прибирати за собою, щоб уникнути всього цього. Таким чином, при виборі між квартирою і гуртожитком потрібно брати до уваги всі перераховані чинники і робити його відповідно до своїх уподобань і можливостями.

Аренда жилья

Тяжелый бетон

Профнастил