Оцинкована Покрівельна Сталь

покрівельна листова сталь

Покрівельна сталь: загальна інформація - Фрегат


Одним з найбільш надійних і поширених матеріалів для пристрою покрівельного покриття є оцинковка (сталевий оцинкований лист). Довговічність, атмосферна стійкість, зручність і простота використання, а також багато інших позитивних якостей забезпечили найширше застосування оцинковки як в цивільному, так і в приватному будівництві, при покритті дахів промислових, заводських, офісних будівель, будівництві ангарів, гаражів, складів і т. д.

Оцинкування металу

Оцинкування є наявність тонкого шару цинку, нанесеного на поверхню сталевого листа. Оцинкування запобігає корозії металу під впливом вологи і кисню повітря, істотно продовжуючи термін служби металу, металоконструкцій, покрівель і будь-яких інших елементів, виготовлених з металу.

Однак і сам цинк (хоча і в меншій мірі, ніж сталь) схильний до корозії, в результаті якої на поверхні утворюється порошкоподібна субстанція, відома під назвою "біла іржа". Саме з цієї причини оцинкована сталь потребує захисної забарвленням, що забезпечує надійний захист металу від агресивного впливу навколишнього середовища.

Чи треба фарбувати оцинкований метал?

Оцинковані поверхні (покрівлі, металоконструкції, металовироби з оцинкованої сталі) потребують фарбування з двох причин. По-перше, незахищений фарбою тонкий шар цинку в результаті агресивного впливу навколишнього середовища (опадів, солей, вихлопних газів і т.д.) починає іржавіти. По-друге, пофарбований оцинкований метал має декоративний вигляд і виглядає набагато гарніше, ніж незабарвлений.

Оцинкованная Кровельная Сталь

Реалізований соціальний проект

Принципы выбора утеплителя

Гнучка Покрівля Монтаж