Натуральна Черепиця Braas

Вибирайте для даху свого будинку керамічну черепицю BRAAS - світового лідера на ринку натуральної черепиці.

Керамічну черепицю BRAAS на російському ринку представляє компанія БРААС-ДСК 1, що входить до складу міжнародного концерну MonierBuildingGroup - найбільшого світового лідера на ринку натуральної черепіци.В групу входять 118 заводів з виробництва покрівельних матеріалів, розташованих в 37 країнах світу на чотирьох континентах.

Сучасне російсько-німецьке підприємство «БРААС - ДСК 1» - лідер на ринку виробництва та продажу покрівельної системи з натуральної черепиці, ось уже 20 років радує своїх споживачів широким асортиментом і незмінною якістю продукції.

Якість починається з сировини

Для виробництва керамічної черепиці BRAAS використовуються кращі технології і виключно високоякісна глина з кращих родовищ Німеччини. Для отримання преміальних якісних характеристик - водопоглинання, морозостійкість, міцність і т. Д. Змішується кілька видів глини, склад кожної з яких можна порівняти зі складом аптечної гліни.Купаж сортів глин забезпечує однорідну структуру і завжди однаковий колір черепиці, що гарантує бездоганний зовнішній вигляд.

Керамічна черепиця BRAASпроізводітся в чотирьох видах покриттів:

  • натуральний (природний колір обпаленої глини)
    Це чиста глина, яка утворює керамічну черепицю без покриття.
  • кольоровий АНГОБ (кольорове матове покриття)
    Ангоб це глина дуже тонкого помелу з пігментом, що розпорошується на поверхню висушеної черепиці. При випалюванні ангоба з'єднується з масою тіла черепиці та перетворюється в єдине ціле.
  • кольорова глазур (глазурованого покриття)
  • кольорова топ-глазур (глазурованого покриття)
    Глазур - також суміш глини тонкого помелу з водою з добавками меленого стекла.Глазурь наноситься на поверхню висушеної черепиці.

При випалюванні мелене скло плавиться і утворює гладку склоподібну поверхню. Це дає можливість створення чудових колірних рішень, а також красивою блискучою поверхні.

Метало Черепица

Натуральная Черепица

Натуральная Черепица Braas