Напилення і заливка пінополіуретану (ППУ)

Якщо Ви зараз будуєте будинок, то добре подумайте про його утеплення. Перш за все, подумайте про те, яку частину Ваших майбутніх негарантованих доходів становитимуть рахунки за опалення. Тому зараз, саме час прийняти розумне рішення - капітальне утеплення своєї нерухомості. Краще витратити гроші один раз, а потім все життя економити, ніж один раз заощадити, а потім гріти вулицю і оплачувати великі рахунки.

ПІНОПОЛІУРЕТАН - дивимося в майбутнє з оптимізмом.

При існуючому різноманітті теплоізоляційних матеріалів, відразу хочеться відзначити той факт, що всі вони мають два великих недоліки: кріплення і стики.

Для того, щоб утеплювач ЕФЕКТИВНО виконував своє призначення, він повинен бути прикріплений до утеплюваної поверхні так, щоб між ним і поверхнею не залишалося повітряного прошарку.

Конденсаційна волога з'являється саме в прошарку між утеплювачем і поверхнею, тому що тут розташується межа тепла і холоду.

При монтажі листових утеплювачів слід приділяти особливу увагу щілинах і місцях примикань, інакше витрати і праці будуть марними. Волога все одно з'явиться. А волога - це вологі стіни, підвищені тепловтрати і появі цвілі і грибка.

Це і є - точка роси.

Укладання рулонних утеплювачів на горизонтальні і похилі поверхні також не рятують ситуацію. Не випадково в комплекті з ними пропонуються різні пароізоляційні матеріали. Якби не було цих матеріалів - такі утеплювачі швидко наситилися б вологою, перестали б виконувати свою функцію, і зруйнувалися через кілька років.

Але пароізоляція не вирішує проблему - вона всього лише відсуває її в часі. Вона і була створена саме для того, щоб продовжити життя мінвати.

А що стосується криволінійних поверхонь (профнастил, металочерепиця) то утеплювати їх листовим матеріалом просто безглуздо, а рулонних - неефективно через все тієї ж точки роси.

Через 5-7 років можна сміливо розкривати такі поверхні і викидати утеплювач. Перевірено на практиці. Будь-який бажаючий може в цьому переконатися, подивившись в інтернеті відеоролики.

Масована реклама виробників мінеральної вати зробила свою справу. Створений не для нашого клімату цей, так званий, утеплювач завоював свою частину ринку. І збут тримається лише на відсутності у нашого населення знань фізики на рівні 7 класу.

Технология Укладки Гибкой Черепицы

Введення і виведення ВебМани

Мулетон - підкладка під скатертину