Металочерепиця Технологія Монтажу

Ціна, рублів

Монтаж даху з металочерепиціМеталочерепиця - це універсальний будівельний матеріал, широко застосовуваний при кровельно-облицювальних роботах. Якщо необхідно виконати монтаж даху з металочерепиці, тоді слід залучити до вирішення поставлених завдань професіоналів, які проведуть весь комплекс робіт відповідно до необхідних будівельними нормами. Основним цільовим спрямуванням компанії «Технологія дахів», є Москва і область, де можливе проведення будівельних операцій будь-якої складності, пов'язаних з монтажем даху з якісної металочерепиці.

При облаштуванні покрівельної системи будинку, ми використовуємо продукцію визнаних світових лідерів в даній сфері виробництва - фінських компаній Rannila і Weckman. Поєднання високої якості вихідного будівельного матеріалу з професійними діями наших співробітників, дозволяють виконати надійний монтаж покрівлі з металочерепиці, незалежно від складності виконуваних робіт.

Від чого залежать розцінки на професійний монтаж металочерепиці?

Технічні та експлуатаційні характеристики використовуваного профільованого листа, це основний параметр, який визначає розцінки на покрівельні роботи з металочерепиці. Залежно від типу захисного покриття, кожен вид покрівельного профнастилу має свій гарантійний термін: поліестер, пластизол - 5 років; матовий поліестер - 10 років; ПВДФ, пурал - 15 років. Супроводжує кожен тип профільованого листа інструкція, визначає подальші умови його застосування та поточного утримання.

У кліматичному плані регіон р Москва і області, відрізняється великим розкидом температур під час літнього та зимового періоду. Тому загальна вартість монтажу покрівлі з металочерепиці , обов'язково повинна враховувати комплекс підсилюють заходів: утеплення, нанесення додаткового антикорозійного шару.

Металлочерепица Технология Монтажа

Металочерепиця Монтаж

Бітумна Черепиця Технологія Укладання

Битумная Черепица Технология Укладки