М'яка Черепиця Укладання

схема монтажу покрівліСучасний будівельний ринок налічує величезну кількість матеріалів для покриття даху. Залежно від того, яку суму ви можете віддати за матеріал, і які якості і характеристики вам потрібні, буде і залежати вибір.

Як показує практика, однією з найнадійніших і легких в укладанні є м'яка (гнучка) черепиця.

Серед всіх найменувань м'якої черепиці, найкращою по праву вважається черепиця SHINGLAS. Для її укладання необхідно точно виконати всі рекомендації від виробника, і ви отримаєте красиву, надійний дах, яка буде радувати вас довгі роки. Укладання м'якої покрівлі цієї фірми не викликає особливих труднощів, тому якщо ви бажаєте виконувати будівельні роботи самостійно, то у вас не виникне жодних проблем.

Що потрібно знати, щоб правильно укласти м'яку черепицю?

  1. Ухил даху для м'якої черепиці не повинен бути менше 12%. Це обумовлено тим, що при меншому нахилі на стиках збирається волога, і покриття починає псуватися, тому термін експлуатації значно знизитися.
  2. При виконанні монтажних робіт, температура повітря повинна бути вище 5 градусів. Як показує практика, оптимальним варіантом стане укладання в літню пору. Це обумовлено технологією кріплення листа до даху. Для його монтажу недостатньо тільки цвяхів, ще використовується спеціальний шар, що самоклеїться, який знаходиться на внутрішній стороні аркуша. Сонячні промені мають сприятливу дію, і допомагають склеиваться листам між собою. Це дає можливість забезпечити герметичність всього покриття. А якщо ви проводите монтаж при низьких температурах, то склеювання не відбувається, і герметичність стає низькою.

Як підготувати підставу для укладання

Перший ваш крок - виконання подкровельной вентиляції. Вона потрібна для того, щоб не збиралася зайва волога між підставою покрівлі і кроквами. Неправильна вентиляція або її відсутність обов'язково спричинить за собою утворення цвілі або грибка, і гниття дерев'яних конструкцій. Щоб вентиляція правильно виконувала свої функції, її необхідно обладнати такими елементами:

  • Отвори у карниза покрівлі для циркуляції повітря;
  • Наявність повітряного прошарку між покрівельним матеріалом і теплоізоляцією;
  • Отвір у коника для виходу повітря назовні.

Щоб вентиляція повітря при провітрюванні була хороша, потрібно нижні отвори робити на рівних відстанях один від одного, а верхнє має бути більше на 10-15%, ніж нижня. Для вентиляційного каналу також є свої вимоги. Він не повинен бути менше 50мм, а ухил даху не менше 20%, ширина повітряного прошарку повинна варіюватися в межах 60-80 мм. Якщо ви виконаєте всі вказівки, то ваша дах буде служити тривалий час, і залишатися сухою.

М'яка Черепиця Монтаж

Бітумна Черепиця Укладання

Гнучка Черепиця Укладання