КРАЩІ ЗИМОВІ КОСТЮМИ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ

КРАЩІ ЗИМОВІ КОСТЮМИ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ. ЯК І ДЕ ВИБРАТИ ЗИМОВІ КОСТЮМИ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ Без грамотного підходу до вибору спорядження зимова риболовля з розряду захоплюючого відпочинку може легко мігрувати до крайності. Вы можете купить костюм зимний для рыбалки по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Гіпотермія для рибалки - це звичайна справа, так як більшу частину часу вам доводиться сидіти майже нерухомо, а для запобігання вам потрібен хороший зимовий костюм - це початковий бар'єр між теплом вашого тіла і холодом зовні.

Дублянка дідівським, поверх якої одягається плащ OZK, є старомодним, хоча і хорошим, перевіреним часом варіантом. Але його вага в 20 кілограмів можна порівняти з лицарськими обладунками, і не у кожного рибалки є лицарське здоров'я, щоб носити такі ваги на собі. Краще поглянути на ринок сучасних костюмів з новітніх теплоізоляційних матеріалів, які забезпечують відмінний захист від вітру, снігу і холоду, а крім того, досить легкі. Вибір зимового костюма через широкого цінового діапазону (від 6000 до кількох тисяч доларів) стає дуже складним завданням. Розглянемо кілька зразків з різних категорій вартості, які їхні переваги і недоліки. ЕВЕРЕСТ КОСТЮМ Складається з 3-х елементів: напівкомбінезона, жилета-підстібка і куртки з капюшоном. Виробник оголосив температуру до -35 градусів, що досить непогано. Жилет виготовлений з 100% поліестеру, з внутрішньої сторони утеплений лебедем, підкладка з майларовим волокон. Зовнішня тканина виконана з сучасного нейлону, матеріал taslan 230t, який, крім хорошої зносостійкості, має приємну на дотик текстурою.

Що стосується матеріалів, то тут використовуються в основному синтетичні утеплювачі, призначені для економії коштів. Волога з організму видаляється з прийнятним результатом, а теплозахист на високому рівні. Загалом, при цьому ви можете сидіти в наметі без обігрівача і не мерзнути. Пошиття і стиль також радують: анатомічний крій на колінах, безліч еластичних вставок, додаткові утеплені елементи на спині - все це робить роботу костюма дуже зручною і ефективною. Гарне вітрове скло забезпечують капюшон, подвійні блискавки на куртці і жилеті і еластичні манжети. Загалом, хороший екземпляр, який коштує 6000 рублів. При правильному виборі розміру це буде зручно, а водовідштовхувальна тканина не скрипить при русі.

ПОЧЕМУ ПРОДУКЦИЯ ВЬЕТНАМА

Финансовое положение компании

Технология Укладки Гибкой Черепицы

ФОТОПЕЧАТЬ КАРТИН НА ХОЛСТЕ