Гнучка Черепиця Укладання

Напевно, ви помічали, що багато будинків покриті м'якою черепицею - тобто покрівельним штучним матеріалом, який надає будівлі скоєно інший вид: благородний, солідний і естетично привабливий.

За цим, звичайно, криється робота професіоналів, так як монтаж черепиці, вироблений з урахуванням рекомендацій виробника, дозволить покриттю прослужити довгі роки, надійно захищаючи будівлю від впливу навколишнього середовища, негоди і надаючи йому акуратний і презентабельний вигляд. Укладання черепиці - це завдання професіоналів, фахівці-покрівельники справляються з нею на відмінно.

Ну, а що робити, якщо виникла необхідність самостійно провести роботи? У цьому випадку ми пропонуємо вам ознайомитися з нашим керівництвом про те, як практично проводиться монтаж бітумної черепиці: зверніть увагу і на відеоролик і фото, що демонструють безпосередньо роботу фахівців на об'єктах будь-якої складності.

Крок 1: Підготовка підстави

Отже, почнемо розбір технології монтажу покрівлі з м'якої черепиці з підготовки підстави. Зверніть увагу, що при зведенні стропильних конструкцій важливим моментом є надійне закріплення кроквяних ніг. Також радимо звернути увагу на обробку дерева захисними складами.

Зведення і установка кроквяних конструкцій:

Гнучка Черепиця як Укладати

Бітумна Черепиця Укладання

М'яка Черепиця Укладання

Мягкая Черепица Укладка

Гибкая Черепица Укладка