Елементи кріплення

Якщо ви не впевнені, який тип кріплення використовувати для проекту, і турбуєтеся про те, що гвинти можуть не дуже добре триматися, тоді ви, мабуть, мають рацію - краще замість цього використовувати болти.

Проте, ніколи не бійтеся просити про допомогу, якщо ви дійсно не впевнені в чомусь, будь то в господарському магазині або в одного, який працює на будівництві. Вони можуть легко направити вас в правильному напрямку і підказати, які елементи кріплення найкраще підійдуть для вашого проекту. Якщо ви вішаєте полки або кріпите що-небудь важке до стіни, вам, ймовірно, захочеться встановити його безпосередньо на стінні стійки. Самый большой выбор строительного и производственного крепежа представлен на ЕВРОБОЛТ УКРАИНА по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Тим не менш, ви повинні свердлити пробні отвори, перш ніж вкручувати будь-які гвинти. Якщо ви коли-небудь збирали меблі то ви, мабуть, помітили ті маленькі отвори, в які повинні увійти всі гвинти, але вони не просто орієнтири. Ці отвори називаються напрямними, і вони запобігають розщеплення і розтріскування деревини при укрученні гвинтів, крім інших переваг. Чому потрібні пілотні отвори

Коли ви вбиваєте шурупи в дерево без свердління напрямних отворів, ви, по суті, відштовхуєте дерево, щоб звільнити місце для гвинта. Ця витіснена деревина має більший тиск на деревину, навколишнє шуруп, що може привести до розколювання і розтріскування, ослаблення деревини з плином часу. Це особливо стосується певних порід дерева. Дуб, наприклад, має більш складну структуру, ніж дешевша деревина, така як сосна. Так що не тільки складніше вбити шурупи в дуб без напрямних отворів, але і більше шансів розколоти дерево. При використанні сосни пробуріваніе пілотних отворів не так важливо, тому що воно може впоратися з розширенням трохи краще, ніж дуб. Проте, це не означає, що вам не потрібно свердлити пілотні отвори в сосні, але це трохи більш щадний, коли справа доходить до цього.

У будь-якому випадку, пробні отвори все ще великі по декільком іншим причинам. По-перше, свердління направляючого отвору не тільки з легкістю направляє гвинт в отвір, але і набагато легше вбити гвинт, незалежно від того, чи використовуєте ви електричну дриль або викрутку. Без пробного отвору було б величезною рутиною намагатися вбити гвинт за допомогою викрутки, і вам довелося б докладати багато зусиль при використанні дрилі.

Меблі для спальні

Інтернет шопінг

Зеленый интерьер

Подделка денег