Дахи Будинків з металочерепиці

Дах з металочерепиці

Дахи з металочерепиці: Різновиди металочерепиці, їх

Гідроізоляційна плівка - простий і недорогий спосіб забезпечення надійного захисту даху будинку від протікання. Її застосування доцільно для покрівель, покриття яких є листовим. Дана гідроізоляція даху підходить для металочерепиці, шиферу, але недоречна для покрівель з бетону та цементу. Укладати плівкову ізоляцію необхідно безпосередньо перед тим, як покрівельний матеріал буде монтуватися на крокви з попередньо набитої на них тонкої рейкою. Оптимально застосування спеціальної армованої плівки.

Гідроізоляційні плівки відрізняються чудовими характеристиками. Незалежно про найменування, у них досить хороші показники міцності, розтягування, паропроникності. Плівки, які ми використовуємо у своїй роботи відрізняються стійкістю до вітрових навантажень, стабільністю проти атмосферних впливів (4 місяці). Опір розриву - близько 140 на н / 5 см, вогнестійкість класу В2. Гідроізоляційні плівки можна експлуатувати при будь-якій погоді: їх експлуатаційні властивості не змінюються при температурі від -73 ° C до + 100 ° C. При розриві демонструється відносне подовження> 10% і> 15% в залежності від типу плівки. Сучасні плівки для дахів можна утилізувати, що є їх вагомою перевагою.

Існує досить велика різноманітність засобів і матеріалів, за допомогою яких може бути забезпечена гідроізоляція будь-якого даху. У компанії «МосСтройАльянс» ви знайдете всілякі типи сучасних спецматериалов, які дозволять забезпечити надійну гідроізоляцію абсолютно будь-який покрівельної конструкції. Щоб забезпечити надійний захист дахів, важливо зробити правильний вибір матеріалу і технології. Для того щоб гарантувати максимально високу надійність захисту, можна використовувати одночасно склади, плівки декількох типів. Наприклад, спочатку використовувати обмазувальну ізоляцію, далі - обклеювальну. На завершення зовсім не зайвим буде здійснити гідроізоляцію даху фарбувального типу. Подібного роду комплексний підхід дозволить надійно захистити покрівлю від можливих протікань.

Фото Крыши из Металлочерепицы

Расчет Кровли из Металлочерепицы

Як Покрити Дах Металочерепицею

Монтаж Конька металочерепиці

Монтаж Ендови металочерепиці