​Чому краще купувати дзеркала в майстерні

Чому краще купувати дзеркала в майстерні?

Навіщо за склом йти в майстерню? Причин для цього безліч. Однак всі вони в кінцевому підсумку впираються в одну безперечну перевагу - ексклюзивність. Тільки спеціалізовані майстерні готові запропонувати комплекс послуг з різання, обробки і декорування дзеркал. Причому виконають це відповідно до ваших побажань і з ретельним опрацюванням кожної деталі. К Вашему вниманию стильные и красивые зеркала астана на заказ по самой выгодной и доступной цене, без наруток и переплат. 

Дзеркало - один з найцікавіших предметів інтер'єру, без якого не обходиться жодне житловий простір. Однак в більшості випадків у побуті воно виконує тільки утилітарну функцію. Якщо задуматися: де в квартирі розміщуються дзеркала в 9 випадків з 10? У передпокої, щоб оглянути себе перед виходом з дому. Іноді - у ванній кімнаті або над туалетним столиком в спальні. При цьому мало хто замислюється, якого потужного декоративного ефекту при мінімумі витрат можна домогтися, використовуючи одне тільки дзеркало.

Звичайно, саме по собі дзеркало не є декором. Таким, як, наприклад, картина, люстра або ваза. Само по собі воно виглядає «голим» і «одиноким». Щоб дзеркало заграло, потрібно його грамотно розмістити і створити відповідне оточення. У цьому випадку воно стане повноправним відображенням індивідуального вигляду квартири або навіть стане основним акцентом.

На жаль, магазинні дзеркала рідко відрізняються великою різноманітністю. Звернення ж до майстерні дає можливість проявити фантазію вже на етапі вибору дзеркального полотна. Чи буде воно гладким або матовим (сатінат), пісочного або синього відтінку, з підігрівом або підсвічуванням - вирішуєте тільки ви.

можливості майстерні

До переваг дзеркальних майстерень відносяться:

Індивідуальний підхід до клієнта, робота на замовлення.

Ексклюзивність продукції.

Повний супровід замовлення (аж до монтажу).

Гарантія якості продукції.

Виготовлення полотна будь-якої конфігурації і форми.

Обробка дзеркал всіх видів: шліфування крайок, свердління отворів, полірування країв, Фацетні окантовка.

Додаткові послуги: піскоструминна обробка, загартовування, нанесення малюнка або плівки на поверхню.

Для визначення точного розміру дзеркала можна запросити заміряє додому. Фахівці майстерні також допоможуть підібрати оптимальний варіант кріплення. Все це гарантує високу точність, відсутність похибок у виконанні робіт, міцність і естетичність виробу.

Чим Краще Утеплити Мансардну Дах

Переробка Чердака в Мансарду

Оконная решетка из нержавеющей стали