Чим Краще Утеплити Стелю

Основна умова комфортних банних процедур - хороша паро- і теплоізоляція лазні. Особливо це важливо для даху та стелі будівлі, тому що гаряче повітря має властивість підніматися вгору. Якщо грамотно вибрати, чим утеплити стелю лазні, то можна домогтися максимального збереження спека в парній і при цьому запобігти скупченню конденсату в підпокрівельному просторі споруди.

Розглянемо нижче основні матеріали, які використовуються для утеплення стелі лазні.

Мінеральна вата

Мінераловатний утеплювач виготовляють з пресованого базальтового волокна, завдяки чому матеріал має низьку теплопровідність, відмінними теплоізоляційними властивостями, стійкістю до температурних перепадів і агресивних середовищ при абсолютній екологічну чистоту. Ще один безперечний плюс мінеральної вати, що перетворює її в найбільш популярний утеплювач для дерев'яних лазень, - вогнестійкість - матеріал не підтримує горіння, лише тліє.

До мінусів нанести утеплювача відносять його схильність втрачати теплоізоляційні властивості при намоканні, а також - ламкість волокон, які разом з потоками повітря можуть потрапляти у внутрішні приміщення лазні. Нівелювати ці недоліки базальтового утеплювача допомагає монтаж пароізоляційної мембрани з алюмінієвим напиленням, наприклад, плівки Ондутіс R Termo - паробарьера з енергозберігаючими властивостями, надійно екрануючого водяна пара зсередини приміщення, що попереджає намокання утеплювача, а також руйнування, ураження грибком і іржею конструкцій будівлі. При цьому мембрана розрахована на експлуатацію в діапазоні від -40 до +120 градусів і повертає 80% тепла назад в приміщення лазні.

Мінеральна вата випускається у вигляді плит або рулонів товщиною 5-10 см і характеризується найвищою вартістю на тлі інших видів теплоізоляції. Один з типів мінерального утеплювача, призначеного для утеплення стін і стелі лазні, - мінвата з інтегрованим фольгированним шаром, який виконує роль тепловідбивача.


Ресивера для компресорівмасляний компресор fubag vdc 50 см3 ресивер.

Чем Лучше Утеплять Крышу

Чем Лучше Утеплить Потолок

Чим Утеплити Стеля

Чим Краще Утеплювати Дах