Застосування витяжних заклепок

Заклепувальні з'єднання

Витяжна заклепка (або, як її ще називають, тягова заклепка) - отримала широке застосування в 50-х роках минулого століття. Однак, як таке, з'єднання заклепками відомо людству з давніх-давен - перша згадка про подібний з'єднанні зустрічається 3000 років до нашої ери в стародавньому Єгипті. Більш активно заклепки стали використовуватися в Галло-римську епоху (III - V століття нашої ери) - вже в ті часи був винайдений аналог сучасної ударної оправлення для расклёпиванія заклепки. У VII-VIII століттях нашої ери до заклепувальні з'єднання звернулися Вікінги для кріплення обшивки своїх драккар. Однак по-справжньому золотий вік заклепок настав в середині XIX століття.

К Вашему вниманию предоставляется вытяжная заклепка разных типов, которую Вы можете купить по самой выгодной и низкой цене от лучших производителей.

З настанням промислової революції і появою безлічі технологічних інновацій в галузі металургії, заклепки отримали широке застосування в самих різних галузях промисловості. Починаючи з 1830 року заклепки використовувалися для виготовлення парових котлів, морських суден, будівельних конструкцій інженерних споруд і т.д.

З настанням промислової революції і появою безлічі технологічних інновацій в галузі металургії, заклепки отримали широке застосування в самих різних галузях промисловості.

Але прогрес не стоїть на місці і з появою більш нових матеріалів і технологій щодо непростий процес клепки суцільнометалевої заклепками почав витіснятися залізобетоном, зварюванням і склеюванням - ці технології забезпечували більшу продуктивність і були не менш надійні. Таким чином, до 40-х років XX століття популярність заклепувальних з'єднань різко пішла на спад.

ВИТЯЖНІ заклепками

Винахід технології витяжних заклепок в середині XX століття змусило знову звернути увагу на з'єднання деталей заклепками. Особливість цієї технології полягала в можливості односторонньої установки заклепок. Іншими словами, для установки витяжної заклепки необхідний доступ тільки з одного боку робочої поверхні. Такий метод називається "сліпа установка". Звідси ще одна назва - сліпа заклепка.

ВСТАНОВЛЕННЯ заклепок

Сам процес установки заклепки був значно спрощений - більше не потрібно розжарювати заклепку до красна, а для її установки не потрібні зусилля двох робочих - з більшістю сучасних заклепувальних інструментів без праці впорається одна людина. Установку витяжної заклепки можна виробляти, як вручну найпростішим механічним інструментом, так і за допомогою повністю автоматичної станції.

Застосування в побуті дроту ШВВП

Фото мансардних Будинків

Переваги дитячих забав

Призначення фасадних табличок

Битумная Черепица Укладка