Як вибрати інтернет провайдера

Як вибрати інтернет провайдера

Мережа Інтернет на сьогоднішній день є всесвітнім сховищем величезної кількості інформації, без доступу до якої сучасній людині вже просто важко уявити своє життя. Отримати доступ до цього бездонного моря даних з одного боку дуже просто - потрібно всього лише вибрати підходящого інтернет провайдера і підключитися до інтернету.

  • Выберите свои интернет провайдеры луганск для максимально быстрой и качественной подачи информации Интернат к Вашему компьютеру по самым приятным и доступным ценам

Ваш комфорт і ефективність перебування в мережі безпосередньо залежить від провайдера, тобто від організації, яка бере на себе обов'язок максимально швидко і якісно надавати інформацію зі світової «павутини» безпосередньо до вашого комп'ютера. Тому завдання вибору інтернет провайдера сьогодні перетворюється в проблему знаходження надійного постачальника послуги, який володіючи достатніми технічними засобами, забезпечить комфортну і безпечну навігацію по просторах Мережі. Крім цього важливим критерієм вибору буде економічна складова, тобто, простіше кажучи, тарифи.

Звичайно, якщо у вашій місцевості перелік провайдерів досить обмежений, то власне кажучи, вибирати не доводиться. Але якщо мова йде про великому місті, де величезна кількість великих і дрібних провайдерів, то завдання вибору не з легких.

Перш за все, давайте визначимося, для яких саме цілей вам потрібно інтернет? Основні цілі відвідування мережі визначають, якій швидкості з'єднання буде для вас досить.

Перегляд сайтів, а також робота з документами, читання електронної пошти, відправлення та отримання листів зажадають 8 Мбіт / с, при цьому трафік можна вибирати і лімітований.

Передбачуване активне спілкування за допомогою таких програм як, наприклад Skype, розвага онлайн-іграми, скачування невеликих за обсягом файлів вимагатиме вже безлімітного інтернету трафіку на швидкості не менше 25 Мбіт / с

Якщо інтернет передбачається використовувати для перегляду фільмів онлайн, активного скачування інформації, мережевих онлайн ігор, то 40 Мбіт / с буде цілком вистачати.

Наступним важливим моментом у виборі інтернет провайдера буде запропонований тип підключення до мережі.

Звичайний телефонний (комутований) доступ в Інтернет на сьогоднішній день безнадійно відстає від сучасних швидкостей, і не надає необхідного комфорту.

З поширених на сьогодні технологій популярністю користується підключення за технологією ADSL, де з'єднання йде також через телефонну лінію, але сама лінія при цьому не зайнята, а швидкість з'єднання може теоретично доходити до 25 Мбіт / с, але на практиці рідко буває вище 6 Мбіт / с .

Трохи більше важким, але куди більш надійним і ефективним є підключення по виділеній лінії. В цьому випадку в квартиру необхідно провести кабель, який підключається до комп'ютера і забезпечує стабільне з'єднання швидкістю до 1 Гб.

Для тих, хто, перш за все, прагне отримати мобільний доступ в інтернет, слід звернути увагу на провайдерів, що пропонують підключення по бездротовій технології WiMAX, яка стрімко розвивається у великих містах, зокрема в Москві.

Якщо потрібна наявність інтернету в тих місцях, куди ще не дісталися інші провайдери, то виходом із ситуації буде підключення мобільного інтернету.

Кожен з цих способів підключення має свої переваги і недоліки, тому здійснювати вибір стоїть, приймаючи до уваги ще й такі критерії:

вартість послуг;

яку швидкість з'єднання для користувача гарантує провайдер;

оптимальне поєднання в тарифному плані пропонованого пакета послуг і ціни;

стабільність з'єднання (без провалів і вильотів);

як провайдер має намір відшкодовувати відсутність інтернету;

наявність якісної технічної підтримки, реальна можливість отримати ефективну допомогу в будь-який час доби;

які додаткові послуги надає інтернет провайдер;

відгуки абонентів і т.д.

Як вибрати газовий котел

Як вибрати найкращого адвоката

Як вибрати генератор для дачі

Услуги интернет провайдера

​Як вибрати готель у Львові