Як провести уїкенд в Тернополі

Як провести уїк-енд в Тернополі

На Тернопільщину їдуть за замковими руїнами, розкиданими по всій області. Тернопіль знаходиться посередині, і тут логічно зупинитися - хоч для поїздок по області, хоч для вивчення міста, до якого завдяки «Братам Гадюкіним» намертво приклеївся епітет «файне місто». Тернопіль саме такий: дуже затишний, що потопає в квітах, нехай і не в усьому пам'ятками архітектури.

Все интересные и главные события в Тернополе собраны на портале ternopil.eu и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

З попелу

Скромний з точки зору архітектурних пам'яток Тернопіль сильно контрастує зі своєю областю, буквально посипаної старовинними замками і храмами. Справа в тому, що під час Другої світової війни місто перетворилося на руїни: були повністю зруйновані 2490 будинків з 4211, вцілілі вимагали ремонту. Після звільнення в Тернополі було всього близько тисячі жителів - всерйоз обговорювалося питання перенесення обласного центру до Чорткова. Але Тернопіль відродився.

забутий замок

Від вокзалу до історичного центру кілька хвилин ходу по вулиці Залізничній. Біля центральної пошти - симпатичний фонтан, а трохи далі дивиться на куполи домініканського костелу раптовий Олександр Пушкін: пам'ятник поетові, ніколи не бував в Тернополі, поставили в 1959 році на місці колишнього магістрату.

Попереду - Театральна площа та бульвар Шевченка. Саме тут проходять міські свята і політичні мітинги. На бульварі зліва - бронзова Соломія Крушельницька: оперна діва першої половини ХХ століття родом з тернопільських країв. Ми ж йдемо на вулицю Сагайдачного, до шпилях Домініканського костелу (1749-1779 рр., Проект серпня Мощинського).

Пам'ятник кулі. При вході в тернопільський театр стоять великі кам'яні кулі, які місцеві жителі називають «пам'ятником кулі». Тут навіть придумали легенду: якщо, доторкнувшись до кулі, загадаєш бажання, халява неодмінно прийде.

Звідси починається дорога до замку, але не чекайте нічого романтичного: багаторазово перебудований Тернопільський замок над озером (1540 рік) не так ефектний, як хотілося б туристам. Спалений в 1917 році, замковий комплекс довго лежав у руїнах, після Другої світової війни його стіни і ворота були розібрані (зараз на їх місці готель «Тернопіль»), і сьогодні гості милуються фактично лише цокольній частиною будівлі.

Неполадки в холодильнике

Наличие собственного дома

Монтаж бітумної Черепиці

​Гидроизоляционные работы

Укладка Битумной Черепицы