Які документи повинні бути присутніми у забудовника

Перевіряємо надійність компанії. Які документи повинні бути присутніми у забудовника? До кого звертатися за допомогою?

Купівля квартири на первинному ринку має масу плюсів. Це і вартість, і нові комунікації, і планування, і сучасні будівельні матеріали. Зрештою, у такої нерухомості немає історії, що також є позитивним моментом. Радість від покупки новобудови може затьмарити тільки низька якість робіт або порушення термінів здачі будинку. У самому "піковому" випадку будівництво може стихнути надовго, а то і назавжди. Саме побоювання повторити долю обманутих пайовиків утримують багатьох громадян від покупки квартир в новобудовах.

Вы можете выбрать и купить первичную недвижимость на https://syretski-sady.com.ua/ быстро и легко и наслаждаться отличным архитектурным решением и комфортом по самой выгодной и доступной цене.

Як перевірити надійність компанії?

Але обережність, нехай і обґрунтована, - не привід відмовлятися від мрії. Головне - правильний підхід до вибору забудовника. Ідеалом інвестора є надійна, відповідальна компанія з хорошою репутацією і солідною виробничою базою, що діє строго в рамках федерального законодавства.

Щоб знайти такого девелопера, найкраще звернутися за допомогою до відкритих джерел. Інформацію можна черпати з аналітичних статей та відгуків, які у великій кількості є в інтернеті. У Мережі є безліч сайтів, присвячених нерухомості, і форумів пайовиків, які допоможуть відсіяти нечистоплотних і просто безвідповідальних забудовників.

Якщо після попереднього фільтра ви зупинили свій вибір на якомусь привабливому об'єкті, потрібно остаточно переконатися в тому, що цей забудовник гідний вашої довіри. Для цього потрібно уважно вивчити документацію, що стосується як самого забудовника, так і житлового комплексу, в якому планується покупка квартири.

Які документи вимагати у забудовника?

Оскільки будь-яке будівництво обтяжене великою кількістю паперів, потрібно відразу ж скласти список, який має особливу важливість для інвестора. Потенційний пайовик повинен отримати доступ до таких документів:

установчої документації;

ліцензії забудовника;

дозволу на будівництво;

проектної документації;

правовстановлюючим документам на земельну ділянку;

фінансових документів.

Несколько проверенных преимуществ SMS-маркетинга

Як правильно вибрати вітаміни і добавки

Як Утеплити Стелю в Приватному Будинку

Якість обробки від забудовника

Як правильно вибрати мінеральне добриво