Які бувають фасади

На сьогоднішній день існує так багато різноманітних способів облагороджування фасаду будівлі, що варіант, який підходить за ціною і смаку не так-то легко вибрати. Які бувають фасади? Утеплені фасади, кам'яні, цегла і клінкер, сайдинг, фасадні панелі

Утеплені фасади останнім часом користуються найбільшою популярністю. Серед них виділяються вентильовані фасади. У них облицювання встановлюється на певній відстані від стіни, а між зовнішнім покриттям і стіною укладається теплоізоляційний шар. Також така система передбачає зазор з повітря.

  • Вы можете заказать услугу  ремонт фасада объектов коммерческой недвижимости, промышленных зданий и сооружений, специалисты проведут обследование, предложат оптимальное техническое решение, скомплектуют объект материалами, а также выполнят ремонт с соблюдением всех действующих строительных норм и правил по самой выгодной и доступной цене

Саме тому їх називають вентильованими, так як вони створюють простір, доступне для повітря. Подібна вентиляція виконує захист будівлі від вогкості, і до того ж теплоізоляція утеплює такий фасад в холодну пору року, а в тепле - захищає від спеки.

Зазвичай вентильованими фасадами облицьовують нові будови, так як в проекті заздалегідь враховують теплоізоляційні властивості. Однак якщо в старому будинку стіни не рівні або з дефектами, і будівля з самого початку не тепле, як хотілося б, в такому випадку його можна оновити і утеплити за допомогою вентильованого фасаду.

У вентильованих фасадів 3 основних елементів. Їх конструкція тримається на металевому навісному каркасі, який виготовлений з оцинкованої або нержавіючої сталі, або з профілю алюмінію. Із зовнішнього боку на нього кріпиться зовнішнє облицювання будівлі, а всередині каркаса - теплоізоляційний шар і вітрозахисний водонепроникна плівка.

Всі ідеї для будинку:

Які бувають фасади?

Для облицювання навісних фасадів є багато матеріалів: це і керамограніт, і азбоцементні плити, і кам'яна плитка, і сайдинг, і алюмінієві панелі і т.д. Керамічний граніт зроблений під натуральний камінь, його кольори і відтінки дуже різноманітні.

Асбоцементні плити використовуються і для нових будівель, і для оновлення старих. Дуже привертають плити, «обсипані» мінеральною крихтою. Є азбоцементні плити з рівною пофарбованої поверхнею. Такий матеріал стійкий до опадів атмосфери.

Сайдинг і алюмінієві панелі підходять більше для службових приміщень, але багато облицьовують ними приватні будинки. Також до матеріалів для облицювання будівель офісів можна віднести світлопрозорі конструкції (нагадують будинку - «акваріуми»). Навіть частково облицьовують фасади прозорими матеріалами. Але це широко поширене в європейських країнах.

Є ті, хто вважають за краще будівлі з традиційним штукатурним фасадом. Такі фасади ще називають «мокрими системами»

Пищевая сода

Обзор смартнофона

Акриловые краски

Інтернет шопінг