Як бюджетно перетворити й удосконалити меблі ІКЕА

Меблі ІКЕА люблять у всьому світі - за практичний шведський дизайн за доступними цінами. Трохи фантазії, і бестселери шведської компанії стануть ще краще, перетворившись в оригінальні предмети меблів і декору. Розповідаємо, як бюджетно перетворити й удосконалити меблі ІКЕА, а також навести порядок в домі.

Вы можете приобрести качественную и надежную мебель икеа мирового лидера среди производителей товаров для дома, офиса удобно и быстро по самой выгодной и доступной цене

У гіпермаркетах продається меблі, предмети декору, світло, текстиль, посуд і взагалі все, що може знадобитися в будинку. Зараз в районі Москви працює вже п'ять магазинів. На відміну від IKEA, тут зібрана продукція різних виробників - від Німеччини до Японії. При цьому до вибірці асортименту підходять з розумом, так що різноголосий не виникає: поруч з мінімалістичним комодом чи виявиш барокову козетку. Краще за все шукати тут меблі, декор та аксесуари для сучасних і функціональних інтер'єрів. Втім, і на випадок слабкості до Провансу знайдуться дивани з пасторальної оббивкою.

Ідея №1: геометрія стилю

Іноді для оновлення інтер'єру досить невеликих змін. Переконайтеся в цьому самі, прикрасивши комод геометричними принтами, характерними для скандинавського дизайну.

Мрієте бюджетно оновити інтер'єр вітальні? Це легко зробити своїми руками. Декоратор Катріна Чемберс перетворила старий шафку з дитячої кімнати, куплений на гаражної розпродажу, в оригінальний і стильний комод для класичної вітальні. Чому б не наслідувати її приклад?

Вам знадобляться:

старий комод;

широкий скотч;

фарба двох кольорів і велика кисть;

нова фурнітура (за бажанням).

Крок № 1: підготуйте комод

Оскільки вам належить працювати з фарбою, постеліть на підлогу захисне покриття і зніміть ручки з комода. Навіть якщо ви не збираєтеся використовувати її потім, ящики комода буде легше фарбувати без фурнітури.

Фотографія: Ванна в стилі Кантрі, - фото на InMyRoom.ru

0

0

0

Крок № 2: пофарбуйте поверхню

В оригіналі ідеї для основи використана чорна крейдяний фарба, однак ви можете вибрати будь-який інший відтінок. Головне, щоб другий колір виглядав контрастно по відношенню до першого. Залиште фарбу сохнути відповідно до інструкції на упаковці.

Крок № 3: використовуйте скотч

Щоб намалювати рівний трикутник на висохлої поверхні, закріпіть липку стрічку від верхнього лівого кута до середини нижньої межі. Повторіть цей же прийом справа - вийде трикутник зі скотчу.

Крок № 4: додайте другий колір

Тепер зафарбуйте внутрішній простір трикутника і зніміть липку стрічку. Коли фарба висохне, закріпіть ручки. Стильний комод готовий!

Виды и достоинства систем кондиционирования

Як Правильно Утеплити Стеля в Приватному Будинку

Як правильно вибрати мінеральне добриво