Види душових кабін і особливості їх монтажу

ЯКЩО ВАМ ПОТРІБНО встановити душові кабіни у ванній КОМНАТЕ, ТО ЧИ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛАМ, ТАК ЯК ЦЕ НЕПРОСТЕ ДЕЛО, потребує найгрунтовнішого ПІДХОДУ.

Монтаж сантехніки передбачає наявність навичок і знань в цій області і якщо задумана установка душової кабіни, то необхідно мати інформацію, як про сам пристрій, так і способах його правильної фіксації. Враховувати необхідно естетичні запити господарів житла і технологічні можливості. Остаточне рішення краще приймати разом з професіоналом. Кожен вид душової кабіни має свої нюанси при монтажі, від яких залежить ціна і трудомісткість роботи.

Вы можете доверить монтаж душевой кабинки профессионалам на http://traders.kiev.ua/?p=614 мастер выполнит свою работу очень аккуратно и слажено, благодаря чему установка пройдет быстро и гладко по самой выгодной и доступной цене.

Види душових кабін і особливості їх монтажу

Зручність пристрою при експлуатації оцінили користувачі і сьогодні ремонт і обслуговування душових кабін стало затребуваною послугою. Яку конструкцію вибрати, щоб вона відповідала бажаним характеристикам? Цікавить багатьох і скільки коштує установка душової кабіни. Багато що залежить від моделі пристрою, які можуть бути виконані в наступному виконанні:

Відкриті. Конструкція найпростіша, піддон, одна або дві стінки. Відсутня верхнє перекриття. Одна, або дві стіни ванної кімнати є частиною внутрішнього простору душової кабіни.

Закриті. Конструкція являє собою цілісний бокс. Повністю ізольований простір всередині. Місце установки вибирається довільно і не залежить від наявності та матеріалів обробки ванної кімнати, головне, щоб була подача води і система каналізації.

Багатофункціональні. Відрізняються від попередньої конструкції тим, що передбачені додаткові опції, наприклад, «турецька лазня», гідромасаж, тропічний душ, хромо- і аромотерапія.

Можна зібрати комплект самостійно. Піддони продаються окремо. Встановлюється змішувач на стіну і монтується фіранка. Такий спосіб прийнятний як бюджетний варіант, хоча істотного виграшу в ціні не буде, і повноцінних функцій, які має душова кабіна, теж не буде. На ринку представлено багато моделей, багато з яких цілком доступні за ціною. Вартість установки душової кабіни також не сильно вдарить по сімейному бюджету.

У деяких випадках пристрій робиться без піддону. Попередньо у ванній кімнаті будується трап. Конструкція, з підведенням каналізаційного входу в певному місці, вмонтована в підлогу, укритий оздоблювальним матеріалом. Краще, якщо установка і підключення душової кабіни такого типу продумуються заздалегідь і вони виконуються одним майстром або компанією, щоб уникнути неполадок в процесі експлуатації.

Гибкая черепица: рекомендации по монтажу

Функціональні можливості вимикачів

Дизайн пентхаусів - особливості і складності

Советы для качественного ремонта

Металочерепиця Технологія Монтажу