Тютюнові кущі сортів

Для того, щоб тютюновий насіння проросло, а паросток став досить міцним, потрібно, ні багато ні мало, 45 днів. Процес протікає або під відкритим небом в спеціальних розсадниках, прикритих соломою для захисту від зовнішнього впливу, або в лабораторіях під невсипущим контролем фахівців. Останнім часом цей метод застосовується куди частіше: саджанці сходять в маленьких горщиках (по одній рослині в кожному) на піддоні, через який по жолобку тече спеціальний живильний розчин. Діаметр тютюнового сім'я складає 0,1-0,6 міліметра. Посадити таке сім'я непросте завдання. Щоб нічого не наплутати, для висадки насіння використовується спеціальний пістолет.

Вы можете выбрать качественный табак купить в украине для самокруток в любое удобное для себя по самой выгодной и доступной цене.
 

Коли саджанці досягають висоти 13-15 сантиметрів, їх висаджують на плантації традиційно це відбувається в середині вересня. Починаючи з цього моменту за тютюновим кущем потрібен щоденний догляд прополка, розпушування, і маса інших трудомістких операцій.

Для нормального росту тютюну потрібно максимально пухкий грунт. Перед посівом плантатори неодноразово розорюють поле, використовуючи для цього тварин - як правило, спеціально навчених буйволів. Використання техніки не рекомендується, оскільки може привести до зайвого ущільнення грунту.

Тютюнові кущі сортів, призначених для покриву сигар, вирощуються в тіні відсутність сонця робить їх листя особливо тонкими і ніжними. Спеціальною тканиною закривається вся плантація ?? через 10-20 днів після висадки саджанців на грунт. Під тканиною протягується сітка з дроту до неї підв'язують рослини.

Тютюнові кущі, листя яких будуть використані для начинки і зв'язки, вирощуються під відкритим небом. Після того, як тютюновий кущ доростає до потрібного розміру, працівники плантації відщипують верхню бруньку, щоб зупинити зростання рослини і сконцентрувати всі поживні речовини і форсувати розвиток листя щоб підійти для виробництва сигар, вони повинні бути максимально великими і соковитими. Після того, як нирка відщипнути, починається прискорене зростання відростків, які так і норовлять перехопити у листя потоки йдуть від коренів поживних речовин щоб не дати цьому статися, Тютюнник за час, що залишився до збору врожаю час повинен кілька разів відвідати кожну рослину і видалити їх. Подібно верхньої нирці і відростках видаляються і суцвіття. Суцвіття залишають лише на спеціальних рослинах, призначених для виробництва насіння до наступного сезону. Такі кущі ростуть окремо від усіх інших ?? в лабораторіях, в стерильних умовах, під особливим контролем фахівців. Отримані з таких кущів насіння складає золотий запас Куби їх зберігають в спеціальному сховищі і лише перед початком сезону передають обраним Тютюнника.

Тюнінг мікроавтобусів

Монтаж гідроізоляції

Прокладка тунелів