Технологія друку на чашках

Якщо ви в пошуках будь-якого ексклюзивного подарунка для близької Вам людини, друга, колеги, партнера, то для цього відмінно підійде ексклюзивна кружка, чашка з фотографією або ж із зображенням його хобі, фірмового логотипу, або ж будь-якого іншого зображення, все обмежується тільки вашою фантазією.

Вы можете заказать печать на чашках Киев исходя из индивидуальных предпочтений, тенденций, для себя или всего офиса высокого качества на самых выгодных условиях по доступной и лучшей цене

Компанія може здійснити друк на кружках, чашках по Вашому оригінал-макету. Ви можете принести зображення, на флешці, або ж на будь-якому-іншому електронному носії.

Замовивши друк чашках у нас, Ви можете бути уверенеи, що отримаєте друк найвищої якості, на новому сучасному обладнанні, яке регулярно і вчасно отримує технічне обслуговування. Наші технологи завжди особисто стежать за якістю закуповуваних чашок і підлаштовують режими друку під певний оригінал-макет, дизайнери підганяють кожну чашку під колір, роблять насичення і цветокорекцію (яскравість-контраст, ретушіровка та інше входить у вартість друку). Якщо ж зображення - в поганій якості, то клієнт заздалегідь про це дізнається, і ми попросимо принести інше, більш якісне. Якщо ж у клієнта не виходить знайти аналогічне зображення для чашки - то наші дизайнери запропонують ряд своїх варіантів. У разі фотографії - на жаль вони можуть обробити тільки наявні фотографії, так як фотографів в штаті нашої компанії немає.

Так само ми завжди стежимо за асортиментом чашок і своєчасно закуповуємо нові моделі сублімаційних чашок. Клієнту завжди є з чого вибрати.

Замовивши чашку у нас, Ви ніколи не отримати сирий продукт. Наші чашки відрізняються високою якістю виробництва і друку. Термін друку 1-й чашки - від 30 хвилин до 1 дня, але так само ми виконуємо термінову друк. Час виконання термінової друку - 30 хвилин - 1 година.

Дуже часто люди замовляють друк фотографій на гуртках. На фотографіях може бути зображено що завгодно.

Зображення друкується цифровим способом на спеціальному папері, а потім закріплюється на виробі методом термопереноса. За допомогою спеціального обладнання зображення дуже щільно притискається до запечатуваної поверхні, і під впливом високої температури фарба з паперу проникає у верхній шар самого виробу.

Сублімаційний метод друку дозволяє отримати повнокольорове зображення фотографічної якості (друк по CMYK з роздільною здатністю не менше 300 dpi). Також сублімації кольоровим друком можна нанести зображення на кружки-хамелеони (змінюють забарвлення при наливанні гарячої води).

Однак варто врахувати, що точна передача кольорів за шкалою Pantone при друку сублімацією неможлива.

стійке нанесення

В процесі термопереносу фарба проникає у верхній шар вироби, тому нанесення виходить дуже стійким. Необхідно стежити лише за тим, щоб посуд не перебувала тривалий час (2-3 місяці поспіль) під впливом прямих сонячних променів. Інакше зображення може вицвісти.

Теплоизоляция Потолка

Печать на кружках, чашках

Черепица Металлическая