Сучасні меблі

Саме тому ми так ретельно вивчаємо етикетки на одязі і купуємо тільки перевірені якісні продукти. Саме тому ми говоримо їм «Одягнися тепліше» коли вони виходять на вулицю, і «Мій руки перед їжею».

Не варто забувати про це правило і коли ви купуєте меблі для вашої дитини. І неважливо, для малюка купується ці меблі або для тінейджера, меблі повинні бути, перш за все, безпечної для здоров'я дитини.

  • Вы можете подобрать и купить подходящую киев мебель для Вашего дома, офиса, дачи или сада высокого качества от лучших производителей по самой выгодной и доступной цене.

Так з чого ж все-таки сьогодні пропонують меблі виробники?

Сучасні меблі може бути зроблена з різних матеріалів. Це може бути масив, МДФ, ДСП, тамбурато або шпон. Рідше можна зустріти меблі, зроблену з металу, скла або пластику. І, як завжди, у кожного цього матеріалу є свої плюси і мінуси.

Ближче до природи

Дуже довгий час, протягом цілих століть, меблі виготовлялася з натуральної деревини. Кожна порода дерева має свої властивості, своїм неповторним малюнком і кольором. Це майстерно застосовували майстри минулого при облагороджування інтер'єрів. Чим деревина міцніше, тим складніше вона піддається обробці. Меблі, виконана з масиву дерева довговічна, надійна і міцна. І найбільшим плюсом таких меблів є її натуральність і абсолютна безпека для здоров'я оточуючих. Однак дозволити собі такі меблі можуть далеко не всі. Меблі з масиву коштує в кілька разів дорожче, ніж меблі, виконана з більш доступних і сучасних матеріалів.

Раніше мода в оформленні інтер'єрів змінювалася не так часто, як сьогодні і меблі купували "на століття", і в тих умовах меблі з масиву дійсно була вигідним придбанням. Сьогодні ж тенденції і течії в оформленні інтер'єрів змінюються дуже часто, і особливо це актуально для дитячих кімнат, коли дитина просто виростає, і не тільки з одягу, але і з своїх меблів. І хочете ви цього чи ні, а все одно меблі міняти доведеться, і зробити це і в матеріальному сенсі, і в моральному буде набагато простіше, купивши меблі з більш доступних матеріалів, ніж масив деревини.

Від тирси до шафи

Найпоширенішим на сьогодні матеріалом, з якого роблять меблі, є ламінована деревинно-стружкова плита або ЛДСП. У свідомості більшості споживачів побутує міф, що це дуже шкідливий для здоров'я матеріал, але пояснити толком, чому вони так думають, ніхто з них не може.

Матеріал являє собою спресовані тирса, де сполучною елементом є синтетичні смоли. Вони то і є цим самим міфічним злом. Деякі з використовуваних смол можуть виділяти в повітря фенол, висока концентрація якого дійсно може позначитися на здоров'ї людини. Але сучасні технології дозволяють виробляти ДСП, вміст фенолу в яких в рази менше небезпечною людині концентрації. Насправді в повітрі яким ми всі з вами дихаємо на вулиці фенолу набагато більше, ніж в ДСП з якої зроблена ваша меблі. Так чи варто переплачувати за міфічні загрози?

До того ж плита ДСП позбавлена таких недоліків, властивих деревині, як сучки, внутрішні порожнечі і тріщини. До важливих переваг ЛДСП відноситься висока міцність, жорсткість, однорідність, легкість в обробці, здатність міцно утримувати цвяхи і шурупи. Це робить її ідеальним матеріалом для виробництва якісної і недорогий меблів.

Скляні душові

Сучасні меблі

Фуршетне меню