Шлях Андрія Павелко

Шлях Андрія Павелко до нинішнього статусу народного депутата і головного претендента на пост президента ФФУ починався зі скромною роботи техніком в дніпропетровському інформаційно-обчислювальному центрі. У нього навіть не було вищої освіти (вже ближче до трідацті років він отримає диплом, причому два). Але його історія - не про те, як вундеркінд поступово пробивався наполегливою працею з низів до вершин а-ля Генрі Форд або Джон Рокфеллер. Це, скоріше, типова для України 90-х варіація анекдоту про людину, який купив яблуко, помив, продав його дорожче, купив два, помив, продав їх, купив три - а потім отримав від дядька мільйонний спадок.

  • Вы можете узнать о Президенте Федерации футбола України Андрей Павелко, а также последние новости в мире футбола бесплатно и без регистрации в любое удобное время.

Ключову роль у сходженні Павелко, як і у екс-власника «Металіста» Олександра Ярославського, зіграв вдалий шлюб. Його обраниця Олена - дочка Леоніда Сергієнка, одного з найбільш впливових людей Дніпропетровщини останнього двадцятиріччя. Шляхи Павелко і Сергієнко перетнулися офіційно в 1995-му, коли 20-річний Андрій Васильович почав працювати в компанії «Стройдніпросервіс», яку очолював його майбутній тесть. Далі була робота в «Дніпромайн» - завдяки контактам Сергієнко з німецькими родичами ця компанія стала однією з найбільших в Україні на ринку шпалер. Коли Сергієнко вирішив вкластися в маршруточний бізнес, і тут Павелко знову знадобився - зайняв керівну посаду в компанії «Ніктранс».

Тепер «Різдвяні зустрічі» - це не тільки всесоюзно відомий музичний фестиваль, що проводиться Примадонною російської естради, а й, сподіваємося, традиційне спортивне свято в Дніпропетровську, який вперше був проведений напередодні в обласному центрі Дніпропетровської області.

Турнір зібрав багато почесних гостей, ветеранів, фанатів, спортсменів і, звичайно ж, представників ЗМІ. Причому, як місцевих, так і всеукраїнських. Серед почесних гостей виділялися прізвища олімпійського чемпіона по баскетболу, головного тренера БК «Дніпро» Вальдемарас Хомічюса; екс-капітана «Дніпра» і збірної України, автора першого гола збірної України на чемпіонатах світу Андрія Русола; легендарного ветерана ФК «Дніпро» Василя Лябик, Руслана Ротаня, Станіслава Тимофієнко та інших нині виступають спортсменів; виконавчого директора ДОО НОК України Олександра Дювбакова і багатьох інших.

Міні-матчі видалися емоційними, захоплюючими і дуже позитивними, дуже цікавими для уболівальників і глядачів, яких в палаці культури і спорту «Шинник» зібралося близько тисячі - більше бажаючих зал просто не міг вмістити!

У стартовому поєдинку фестивалю футболісти «Дніпра» зіграли в баскетбол з противниками з УДХТУ. Гра завершилася з розгромною перемогою футболістів, в чиєму складі виступали відомі в минулому і сьогоденні футболісти команди, а також - молодь.

Крім цілих фото і автографсіссій з кумирами, молоді люди отримали можливість взяти участь в спеціальних конкурсах. А багато хто з них пішли додому не тільки з прекрасним настроєм, а й подарунками від ДОО НОК України, компанії PFSoft і БК «Дніпро». Для цього їм потрібно було відзначитися особливою влучністю при пробитті штрафного удару в баскетбольне кільце і забити пенальті в футбольні ворота за умови, що м'яч не торкнеться підлоги. Також протягом усього свята спорту глядачів і учасників розважали дівчата з групи підтримки БК «Дніпро».

Андрей Павелко

Путь Андрея Павелко

Алюминиевый уголок