Широкоформатний друк для друку нестандартних рекламних постерів

Широкоформатний друк - один з найпоширеніших способів друку реклами. Широкоформатний друк використовується як для друку інтер'єрної реклами, так і для зовнішнього використання. Своє широке поширення широкоформатний друк отримала завдяки зносостійкості чорнила - вони не вигоряють на сонці і не змиваються водою. Таким чином, широкоформатний друк стає незамінна при використанні на вулиці. Згідно з даними виробників, така друк може активно використовуватися до 3 років в умовах нашого клімату. Так само широкоформатний друк відкриває можливості для друку нестандартних рекламних постерів практично будь-якого розміру.

К Вашим услугам доступен заказ качественная срочная широкоформатная печать киев на различных материалах по самой выгодной и доступной цене.

Широкоформатний друк здійснюється шляхом нанесення зображення на рулонні матеріали (банерні тканини, самоклеючі плівки, полотна, папір і т.п.) сольвентними або еко-сольвентними чорнилом. Все більше афіш та плакатів друкують сьогодні саме цим способом. Не обійтися без шірокоформаткі сьогодні і при оформленні точок продажів, вітрин, стендів і навіть при брендування транспорту.

Головною відмінністю широкоформатного друку для зовнішнього і внутрішнього використання називають якість друку зображень. Інтер'єрну рекламу відрізняє більш висока якість зображення, а постери для зовнішнього використання друкують з більш низькою якістю.

Однак все більшою популярністю сьогодні користується УФ-друк, яка має ряд переваг: безпека і можливість використовувати практично на будь-якому матеріалі. УФ-принтери успішно впораються з такими завданнями, як друк на склі, на дереві, пластиці і будь-якому іншому як жорсткому, так і рулонному матеріалі. Також не варто забувати, що УФ-принтери можуть друкувати і з білим кольором. Головна перевага над сольвентними і еко-сольвентними чорнилом - безпека, так як вони не містять шкідливих речовин, такі чорнило відмінно підходять для інтер'єрної друку. А економічність витрати таких чорнила робить цей спосіб друку ще більш популярним.

Широкоформатний друк для друку нестандартних рекламних постерів

Покраска стен - универсальное решение оформления интерьера

Каковы преимущества профессиональной чистки ковров

Види двоскатних дахів: варіанти за призначенням