​Шиповані зимові шини

Шиповані зимові шини забезпечують додатковий рівень зчеплення, оскільки вони не просто взаємодіють з умовами дорожнього покриття; цвяхи проникають в замерзлі опади і закопуються як мініатюрні якоря. Коли водій прискорюється, гальмує або повертає на льоду з шипованими зимовими шинами, він або вона мають сукупний перевага як суміші зимових шин, так і шипів, чіпляються за лід, що поліпшує зчеплення з дорогою і чуйність при управлінні транспортним засобом. Дошиповка б у зимних шин доступна по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Чи потрібно шипувати зимові шини з шипами для поліпшення зимових характеристик?

Подібно варіантів без шипів, шиповані зимові шини оснащені спеціальними складами протектора, які залишаються гнучкими і чіпкими при низьких температурах, а також ламелями і іншими стандартними концепціями дизайну зимових шин.

Таким чином, ви можете використовувати шиповані зимові шини без шипів і при цьому як і раніше відчувати зимові переваги зчеплення зі справжньою зимовою шиною. Якщо і коли умови на вкритій льодом стануть нормою і очікуванням (регулярні поїздки по замерзлій брудної дорозі), тоді можна буде встановити шпильки.

Чи є шиповані зимові шини «правильним» вибором?

Ще раз, дослідження показують, що шиповані зимові шини найкраще працюють на льоду, в той час як зимові шини без шипів забезпечують кращу керованість і гальмування, коли температура нижче нуля, як на мокрому, так і на сухому асфальті. Різниця в продуктивності мінімальна для шипованих і нешипованих зимових шин на снігу, сльоти та в інших зимових умовах за межами щільно упакованого снігу і льоду.

Якщо ви думаєте, що хочете спробувати набір шипованих шин, є кілька інших речей, які слід взяти до уваги, номер один, де ви живете. Таким чином, вибір між шипованими і зимовими шипами без шипів зводиться до особистим рішенням в залежності від того, де ви живете, де будете їздити і яку зимову погоду ви очікуєте зустріти. Якщо вам потрібна додаткова допомога, щоб з'ясувати, які зимові шини найкраще підходять для вашої конкретної ситуації, наші фахівці по шинах і колесам готові допомогти.

Игра в онлайн казино

Уборы для зимы и осени

​Кухонні витяжки