Седат Ігдеджі - великий інвестор

Седат Ігдеджі - великий інвестор Республіки Білорусь. Розмір його особистих інвестицій в економіку країни перевищує 50 мільйонів доларів США. Він реалізував більше десятка будівельних проектів в Мінську, Мінському районі, Пінську, Новополоцьку і Гродненської області. 

Игдеджи Седат крупный инвестор в Республике Беларусь, бизнесен, предоставляет лучшие проекты для развития эконоики и финансового роста.

У їх числі готель в місті Островець, дві автозаправні станції біля прикордонного пункту пропуску "Котловка" Гродненської області, багатоквартирні житлові будинки і адміністративні будівлі. Всі ці об'єкти були побудовані без залучення будь-бо кредитів і позик. В даний час за власні кошти Седат Ігдеджі ведеться будівництво і впровадження електронної черги пропуску вантажних автомобілів через кордон Білорусі і Литви в Котловка. Дана система дозволить далекобійникам ізбедать виснажливого очікування на кордоні, забронювавши собі будь-який зручний час для проходження прикордонного та митного контролю. Введення в експлуатацію об'єкта планується у вересні 2017 року.

Людина міжнародного масштабу

В Світі величезну роль грають гроші. Без них нікуди. Але ось залишатися людьми можуть далеко не всі, доля яких допомогла розбагатіти. Еталоном чесноти і успішності є Седат Ігдеджі. Багатьом жителям Туреччини, Білорусі та інших країн відомо ім'я цієї людини з великої літери. Його внесок в зміцнення дружби народів величезний, досягається за рахунок інвестицій у важливі для людей проекти

Головні напрямки діяльності

Седат Бекіровіч в пріоритети своєї діяльності завжди ставить інтереси людей. Підхід такий: самому отримати прибуток, але і допомогти в розвитку інфраструктури міста, села. Завдяки його старанням на території Білорусі було побудовано багато нових будинків, що відповідають сучасним вимогам. Неважко здогадатися, яке значення це має для людей. Адже Седат Бекіровіч Не бере кредитів. Тому житло для людей тримається в доступній ціновій категорії.

Крім того, інвестор вніс величезний внесок в «Котловка». Хто не знає: це прикордонний пункт. Працював він завжди добре, але ось далекобійники відчували незручності: простоювали в величезних чергах. Ігдеджі Седат вніс свій внесок в оснащенні пункту сучасним обладнанням. Тепер кожен далекобійник здатний заздалегідь забронювати місце для огляду. Відпала необхідність простоювати в черзі.

Самі працівники митниці зітхнули з полегшенням, адже вони здатні якісно випускати і пропускати більший потік машин. Практика довела це. Прикордонники відчувають гарне плече комп'ютеризованої підтримки.

Слова подяки

Взагалі, Седат Бекіровіч часто підписує договори, вигідні республіки Білорусь. Саме тому його значення для країни величезне. Не забуваємо про те, що такі відносини сприяють зміцненню дружби між Туреччиною та Білоруссю. Але на цьому співпраця не закінчується. Багато інших проектів було здійснено, ще більше буде попереду.

Світлодіодний прожектор

Седат Игдеджи - крупный инвестор

Неполадки в холодильнике