Різновиди профілю для лід стрічки

Стрічка з світлодіодів застосовується сьогодні дуже широко в найрізноманітніших дизайнерських рішеннях. Ще б пак - за допомогою неї можна обійтися без люстри, навіть взагалі без світильника на стелі. Тепер всю кімнату можна висвітлювати стрічками, розташованими на стінах, або навіть на підлозі. Але є одна річ, яка значно спрощує як монтаж, так і її експлуатацію, не дозволяючи стрічці перегріватися. Якщо вам необхідно висвітлити коридор, або вітрину в магазині - пошукайте, де купити профіль для світлодіодної стрічки в місті.

Різновиди профілю для лід стрічки

Визначтеся, як саме повинна йти лід стрічка в вашому інтер'єрі, і ви зможете вибрати один з кутових профілів для світлодіодної стрічки, який відмінно підходить, наприклад, для освітлення вітрин під кутом 45 градусів. Якщо ви - щасливий власник магазину з дорогоцінними прикрасами, то світлодіоди представлять ці прикраси в найбільш вигідному світлі! Профілі виготовляють в основному з легких металів, які дозволяють легко змонтувати, наприклад, алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки. Профілі для них бувають не тільки кутові. У нашому невеликому, але дуже клієнтоорієнтованому магазині ви знайдете різні види профілю, які можна легко вбудувати, наприклад, в гіпсокартонна стеля. У гіпсокартоні дуже легко вирізати нішу відповідного розміру і встановити туди профіль зі стрічкою. Але вам не обов'язково що-небудь вирізати, адже профілі бувають і накладні, які кріпляться на клей або саморізи. Як варіант, можна використовувати двосторонній скотч. Також є можливість придбати підвісний профіль, який кріпиться на спеціальні троси. Різноманітність профілів для лід стрічки дозволить вашої фантазії включитися без всяких обмежень.

Що є у нас крім профілів для лід стрічок

Отже, ви вже остаточно вирішили, що ви будете встановлювати в своєму будинку або офісі світлодіодні світильники. Природно, ми підтримуємо ваш вибір і готові надати вам відповіді з приводу лід світильників. Ми допоможемо вам реалізувати ваші ідеї і амбіції початківця дизайнера інтер'єру. Як ви можете бачити, ми торгуємо не тільки профілями для led стрічки, але і прекрасними, економними, безпечними і легкими світлодіодними освітлювальними приладами. Зверніться до нас за порадою, і ви не підете без того товару, який вам дійсно необхідний.

Металопрофіль Покрівельний

Рынок климатической техники

Який парк вибрати для прогулянки

Різновиди плівок для гідроізоляції