Про види керамічних обігрівачів

Плюси і мінуси керамічних обігрівачів

Створені за методом інноваційних технологій, керамічні обігрівачі вигідно відрізняються від іншого обігрівального обладнання. Переваги керамічних обігрівачів настільки очевидні, що за ними ледь проглядаються недоліки.

Про види керамічних обігрівачів

До одного з основних достоїнств відноситься можливість обладнання швидко обігріти приміщення і вдихнути тепло в навколишні предмети. Це відбувається через якість кераміки, що має здатність до збереження тепла. Керамічні обігрівачі за принципом роботи поділяються на випромінювачі та конвектори.

Ви можете обрати і купити якісні та надійні керамічні обігрівачі DIMOL для тепла Вашого будинку за привабливою і доступною ціною, без накруток и переплат.

Як працює конвектор

Агрегат нагріває повітря приміщення. Його енергія нагадує сонячну. Після відключення пристрою тепло зберігається ще протягом деякого часу. Конвекція в обігрівачах такого типу буває двох видів:

природна;

за допомогою вентилятора (примусова).

При примусової конвекції вентилятор нагнітає повітря, що проходить через нагрівальний елемент (керамічну пластину). Робота природної конвекції будується на різниці температури потоків повітря на вході і виході. Обігрів приміщення відбувається швидко, але недоліки керамічних панелей проявляються у високій оплаті за електроенергію.

Про достоїнства і недоліки випромінювачів

Вони відрізняються високою економічністю електроенергії. Тепло віддають підлогу, стелю, стіни, меблі, швидко вбирають його в себе і віддають повільно. Тепло вбирає і тіло людини. Мінуси керамічних панелей даного типу виявляються в тому, що обігрівають вони маленьку площу.

Різновиди обігрівачів по розташуванню

Відрізняються один від одного в залежності про місця їх положення в кімнаті. Вони бувають підлоговими, настільними або кріпляться на стіні. Від цього теж залежить обігрів приміщення:

Настільні обігрівачі малогабаритні, тому всі приміщення вони обігріти не можуть.

Настінним під силу лише створення теплового купола.

І лише покриття для обігрівачі, які мають високу теплову потужність, добре обігрівають приміщення. Це є їх перевагою перед іншими видами керамічних теплоносіїв.

Про переваги керамічних обігрівачів

Всі види обігрівачів мають як сильні, так і слабкі сторони. І це властиво керамічним обігрівачів. Переваги керамічних обігрівачів переважають над недоліками. До переваг належать такі якості теплоносіїв:

Відсутність у виробів з кераміки здатності до окислення значно продовжує експлуатаційний термін керамічних обігрівачів.

Пристрій не сушить кисень і не спалює його.

Фільтри не потрібно міняти, достатньо промити їх.

Відрізняються привабливим дизайном.

Різновиди установки дозволяють вибрати варіант приладу для будь-якого приміщення.

Здатні швидко обігріти приміщення.

Чи безпечні: елемент нагріву захищена сітками і екранами. При перевертанні відбувається автоматичне відключення.

Віддають тепло, навіть вимкненими.

Чи не перегріваються.

Переваги оренди біотуалетів

Укладання рулонних утеплювачів

Види покрівельних покриттів